Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kamasz lányok/fiúk ti milyen...

Kamasz lányok/fiúk ti milyen gyakran jártok bulizni, és milyen gyakran fogyasztotok alkoholt? és milyen márkájú alkoholt?

Figyelt kérdés
15/l

#ital #kimasz
2013. júl. 25. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szinte soha, soha, semmilyet.
2013. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

39 vagyok nem fogyasztok alkoholt akkor is simán jól tudom érezni magam.

A te dolgod ugyan,de 15éves fejjel nem ilyeneken kellene gondolkodnod,inkább tanulj jól,hogy ne kelljen dolgoznod mint azoknak akik,ilyen korban ivással,bulizással kezdik az életet.

2013. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ne a bulizáson járjon az esze?!

könyörgöm. mikor bulizzon ha nem ilyen idős korba? 40 évesen? az ember egyszer fiatal!

a kérdésedre válaszolva én most nyáron majdnem minden héten és akkor mindig fogyasztok alkoholt is persze odafigyelve a mennyiségre. És a bulik nálam nem abból állnak hogy mindig szórakozóhelyre megyek ez lehet például egy baráti összejövés és egy kis sütögetés vagy ivászat.

2013. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó,köszi a választ :) én is minden héten majdnem. de próbálom már mellőzni kicsit az alkoholt. :)
2013. júl. 26. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Évente 3-4szer maximum 5ször. Bálba, fesztiválokra, van, amikor házibuliba. Nem iszok.

15L

2013. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni,egyedül vagy 2-3 fős baráti társaságban szoktam inni,de sosem túl sokat,egyszer sem voltam részeg.A márka nálam nem számít,mivel nem ittam még olyan sok piát,azért nem tudom melyik a jobb.
2015. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!