Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

Ne úgy írjátok,hogy "szar" hanem,hogy mi nem tetszik és,hogy miin kéne változtatni:)

[link]



2013. júl. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez nem blog, hanem valami regényfolyam akarna lenni, kitalált szereplőkkel. szokásos tinidolgok, felnőttként olvasva kicsit unalmas. a helyesírásod lehetne cseppet jobb, főleg, ha másoknak írsz. magad örömére folytathatod, de nagy olvasótábor nem fog köréd gyűlni
2013. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sem a skin, sem a tartalom nem az én világom. Ettől függetlenül valószínűleg lesz olyan, akinek tetszik, ha nem is sok.


De ha kritikát kértél, így elsőre máris a külső az, ami elriaszt. A csicsa, a színek nem túl meggyőzőek számomra. A legfontosabb viszont a tartalom, és nem nagyon értem, mit szeretnél kihozni ebből. Látom, hogy fiktív dolog akar lenni, de az eddigi három poszt nem szólt semmi említésre méltóról vagy olyanról, ami érdekesnek/ígéretesnek tűnhetne.


Próbálj egy fő sztorit kitalálni, amihez így-úgy lassan elkezded szövögetni a szálakat.

2013. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm:)

Érdekesebbet szeretnél. Lehet újra írom az egészet.Nem tudom..Valami tippeket nem tudnátok adni,hogy miről írjsk?:)

2013. júl. 29. 23:22
 4/9 A kérdező kommentje:
*szeretnék
2013. júl. 29. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki adnq is egy tippet, nem tudnál kiteljesedni benne, mert nem a te ötleted.:) szerintem találj ki valamit magadtól
2013. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a történet, bár talán kicsit túl 'lényegretörően' fogalmazol.:D Írhatnál bele pár dolgot, hogy mikor-hol-mit csinál, állt-e mellette valaha valaki, ha igen akkor ki, ha nem, miért nem, ilyesmik. Olyan, mintha csak a fele lenne meg. Amúgy miért írsz ilyen depressziós dolgokról, ha megkérdezhetem?:)
2013. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi:) Hát lehet,kicsit furán fogalmazom de megpróbálok javítani rajta köszönöm:)

A lényeg ,hogy,hogy tönkre tudnak tenni valakit pár szóval.

Végülis azt akarom kifejezni,hogy milyenek az emberek egymással:)

Hát remélem érted :D

2013. júl. 30. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, persze, szerintem tök jó ötlet.:) Csak talán tényleg túl gyorsan haladsz.:D A mai részek kicsit drámaira sikerült, főleg az utóbbi, nem gondolod?:) Nagyon tetszik, hogy nem szállt el magától, miután a menők körébe került, hanem visszament Miley-hoz. Miley-nak pedig van egy saját kis története, ugye?:) Nem csak annyi, hogy a szülei elválnak.:) Folytasd csak, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből!:))
2013. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát azon én is elgondolkoztam.>< Eléggé drámai lett:D

De most olyan hangulatomban voltam:D

Örülök ,hogy tetszik!:) És igen,Mileynk van még egy kis története.De az titok még:D

2013. júl. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!