Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová tudnék feltenni olyan...

Hová tudnék feltenni olyan hírdetést, hogy magányos farkas keresi társát? :D

Figyelt kérdés
Nem kell feltétlen párkapcsolati, csak nem tudom, hol osztogatnak barátokat:D csak mert nehéz kifogni egy másik magányost, hogy aztán együtt vonyíthassunk.. annak, aki nem értené, azért számít, hogy a másiknak sincs senki mása, mert az egyik szeretete csak rá sugározik minden erővel, míg a másiké megoszlana, s nem viszonozná úgy, az azért fájdalmas dolgot szülhet.
2009. okt. 24. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van????????????
2009. okt. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet félreértettelek de sztem férfi nemű vagy amúgy én is efféle ember vagyok. Csak én egyedül szeretek vonyítani vmiért és pont az a baj h csatlakozni akarnak hozzám vonyítani pedig az az én magánszférám. De sztem te pont hogy egy 2 személyes falkába akarsz tartozni.


Jah és az elöttem szólónak: ha hasonszőrű lennél értenéd.

2010. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, egyébként nőstény volnék.. :D

De neked jó lehet, ha csatlakozni szeretnének.. azért egyet, egy igazat tűrj meg közülük.. legyen részese ő is a magánszférának.. jó érzés lehet..

2010. ápr. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!