Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozom mit csináljak?

Unatkozom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Millió meg egy ilyen kérdést találtam már, de az én esetem más.

Nyár eleje óta nem tudok mit kezdeni magammal, az elején filmeket, sorozatokat néztem, de meguntam. Elkezdtem rajzolni, az felidegesített, szóval abbahagytam. Játszanék a gépen, de mivel ez egy sz.r, ezért semmi nem megy rajta. Haverokkal találkoznék, csak mindegyik kocka, ezért örülök, hogyha egész nyáron 1x látom őket. És mivel visszahúzódó, félénk vagyok új barátokat nem igazán tudok szerezni. Sportolnék, de kb. 50 méter után elkezd fájni a sarkam, és menni alig tudok. Takarítás pont most volt meg. Valami ötlet?


2013. júl. 31. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj strandra a családdal
2013. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

fizeted?:)

2013. júl. 31. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért fizetném azt se tudom ki vagy. Esetleg mehetnél diákmunkára :)
2013. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tavaly voltam, de nem volt valami jó, mert elég hisztis vagyok.
2013. júl. 31. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:
És kifogásod is van mindenre. Akkor menjél zabot hegyezni.
2013. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs zab
2013. júl. 31. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor hegyezd a pöc*ödet
2013. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nincs hegyezőm
2013. júl. 31. 15:41
 9/11 anonim ***** válasza:
mindehez pénz kell ezért nem tudom fesztiválokhoz is, haverokkal lógni(amit nem tudsz), mozi, strand, szabadidős rendezvények után nézel a neten, városba meg plázákba lógni(ehhez nem kel pénz de megint nincs hozzá haver) szóval tanácstalan vagyok. torrentről szedj filmeket játékokat vagy képezd magad valami nyelvbe, programozásba ne legyél már életképtelen
2013. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jelenleg 15 különböző filmet, sorozatot seedelek. ezek mellett tvben is néztem. pláza nincs a közelben, vonatra nincs pénzem. játék, program nem megy a gépemen, még a photoshoppot sem bírja, örülök, hogy a böngésző és a torrent fut rajta.
2013. júl. 31. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!