Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A nevem Kriszta es semmi jo...

A nevem Kriszta es semmi jo becenev nincsen ra, nem segitenetek kitalalni egyet?

Figyelt kérdés
De nem kerek olyan okoskodasokat,hogy a Kriszta a Krisztana onalusult beceneve....mert ezt en is tudom.....de azert sztem fantaziaval lehet vmit kihozni .

2013. júl. 31. 17:52
 1/8 anonim válasza:
ELMEROZZANT?
2013. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tessek?
2013. júl. 31. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Kira
2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi, ismeretlenek találjunk ki neked becenevet, úgy, hogy azt sem tudjuk, hogy nézel ki... xD

Ismerek egy srácot akinek "Kicsi" a beceneve, de semmi köze a nevéhez, sőt nem is mondanám, hogy olyan kistermetű. És hidd el, nem itt adták neki.

És ha magadnak találod ki, az szerintem sehogy sem fog rád ragadni... Én régebben kitaláltam magamnak egyet, mondtam pár embernek, hogy ezt használja, de kb. 2hét múlva én is elfelejtettem.

2013. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi,de szerintetek a legelső kommentelő minek irta azt?
2013. júl. 31. 18:28
 6/8 anonim válasza:

Elnézést kérek,,hogy pillanatnyi ideg összeroppanástól vezérelve ,azt írtam be,hogy "ELMEROZZANT"!!

Elnézést ,még egyszer!!

2013. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond,bocsanatkeres elfogadva :D
2013. júl. 31. 18:58
 8/8 anonim válasza:
kiki, tina, krisz
2013. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!