Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Morrisons2 mennyire kihalt...

Rozsdamentesacéltörp kérdése:

Morrisons2 mennyire kihalt idén nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik az elmúlt egy-két hétben jártak a morrisons2-ben, mennyire volt jó a hangulat? utoljára 3 éve jártam ott nyáron, de úgy emlékszem, nyáron kevesebben voltak és 1-2 terem ki sem nyitott néha. milyen most a helyzet? illetve: morrisons2 v morrisons liget? egy bulizós ismerősömet kéne pesten kalauzolnom, de nem tudom, hova lenne érdemes vinni.



2013. aug. 1. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést, azt nem írtam, de HÉTKÖZNAPRÓL lenne szó
2013. aug. 1. 15:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétközben szerintem kihaltabb, hétfőn talán nem. Inkább vidd a Ligetbe, az jobban pörög mostanában. Vagy valami teljesen más helyre.
2013. aug. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, a Liget az jó tipp, a Margitszigeten a Holdudvar, a Lágymányosi/Rákóczi híd körül a Park, ZP, mellette a kopaszinál a Rio, attól függ, milyen korosztály meg célközönség. A másik oldalon ott van az Óbudai szigeten a másik bulinegyed, ott most nem tudom, milyen az élet. Ja és most van Sziget is.
2013. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Óbudai már eléggé le lett építve, az előző válaszoló által írt helyeket javaslom én is, esetleg még néhány romkocsmát (szimpla kert pl) vagy ha kicsit puccosabb helyre vágytok, akkor Symbol, Trafiq.
2013. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!