Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már valaki lights off bulin?

Volt már valaki lights off bulin?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy mennyire nézik a személyiket..még nem töltöttem be a 16-ot,de egy barátnőm személyiével mennénk..nem igazán hasonlítunk,de viszont ahol eddig voltam bulizni ott mindig csak a dátudot nézték.Amúgy nem vagyok az a tipikus nagymellű,szolis csajszi,aki vagy 5 évvel idősebbnek néz ki,jó sminkelem magam meg arcra kinézek 16nak..de 150 cm vagyok és hát eléggé "kislányos" testem van.

Szerintetek beengednek?!

Kérlek ne olyan válaszokat adjatok,hogy 15 évesen minek akarsz bulizni stb stb:)



2013. aug. 1. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a csajokat általában mindenhova beengedik, mindegy hány éves
2013. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
befognak sztem engedni, amúgy nem kell ettől tartani, :D
2013. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most ne vedd magadra de épp ezért lesz heringparty mert minden ilyen embert beengednek legyen az fiú vagy lány. Már a 16os korhatár miatt is simán mennek akik ugye 18nál neccesen mennének. Így meg még 14évesen is egyszerű
2013. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,szerencsére beengedtek.

Amúgy tényleg heringparty volt,bár nem értem mi ezzel a baj,nagyon jó buli volt:)

2013. aug. 22. 02:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziveszterre jössz?
2014. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!