Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell irányítani a...

Hogyan kell irányítani a gördeszkát?

Figyelt kérdés

nemrég kaptam egy deszkát és ahogy megyek vele mindig félremegy.

Hogyan kell irányítani?

Vagy kikerülni valamit?


Help me!



2013. aug. 2. 09:38
 1/2 anonim válasza:
Amerre dőlsz, arra megy a deszka. Vagyis ahova a súlypontodat helyezed. Viszont vannak olyan deszkák (rosszabb minőségűek) amiknek alapból ferdén van beállítva a kerekük. A deszkázáshoz kell hogy legyen egyensúlyérzéked, ha pedog teljesen kezdő vagy akkor egy védőfelszerelés sem árt (sisak, térd és könyökvédő, stb). Ha már tudod irányítani akkor se menj egyből extrém pályára, ne próbálj ugrani, trükközni. Előtte gyakorolj 2-3 hónapot. Visszatérve a kerekekre ha ferdén megy akkor is ha középen van a súlypontod akkor keress egy szerszámot, és állítsd egyenesre. Mármint hogy a kerekek teljesen párhuzamosak legyenek a deszka oldalával. Ennyit tudtam segíteni, viszont Youtubeon találsz rengeteg oktatóvideót, sokra mennél velük :)
2017. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja bocs nem láttam hogy négy éve írtad ki XD
2017. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!