Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül is lehet jól szórakozn...

Egyedül is lehet jól szórakozni a vidámparkban?

Figyelt kérdés

Apummal mennénk Budapestre, és én szeretnék a vidámparka elmenni. Valószínű, hogy ő nem jönne be. Jó lett volna haverokkal menni ilyen helyre, de mi egy másik országból jövünk, a barátaim pedig nem jönnek, amit teljesen megértek.

A kérdés az, hogy egyedül is lehet jól szórakozni vidámparkan? Van valami ötletetek, esetleg hozzá lehet szegődni egy csoporthoz vagy valakikhez...ez furán hangzik, de én azért szerettem volna ha valami fiatalokkal töltöm ott az időt, csak mert szeretem a társaságot.



2013. aug. 2. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, semmi értelme úgy.
2013. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anno, nagyon jól elvoltam egyedül is.

Idegenekkel semmiképp nem ismerkednék nyilvános helyen.

2013. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se gáz egyedül menni. én húgommal voltam tavaly, de ő rosszul lett, meg nem akart mindenre felülni, így pár dologra egyedül mentem. legalább tudsz ismerkedni a többiekkel :)
2013. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

El is mentem, és egyedül, mert apum nem bírja az ilyen vidámparki forgó játékokat és nem akartuk kiadni a pénzt potyára. Szóval egyedül voltam, de így is nagyon jól telt és óriási élmény volt. Most voltam először a fővárosi vidámparkban és meg kell mondanom, hogy megérte.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2013. aug. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!