Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki megírná nekem, hogy...

Valaki megírná nekem, hogy milyen Dr. Csontos fanfiction írjak? Ötletek? Amilyet még nem írtak?

Figyelt kérdés
Ha lehet inkább valaki rajongószerűség válaszoljon légyszi, vagy valaki akinek klassz ötletei vannak!! Előre is köszi! ;)

2013. aug. 2. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Lenne ötletem írhatsz privit!
2013. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fannyika98 ***** válasza:

Pfúúú, nos nehéz olyat írni amit még nem írtak. Használd a képzelőerődet. Éppenséggel írhatsz olyat is ami évadközt történhetett, vagy kimaradt jeleneteket is. Én is írtam már FF-eket. Jelenleg is dolgozom egyen, csak most szünetelek mert egész nyáron irkáltam. Na mindegy.Szerintem szerezz úgy ötleteket, hogy belegondolsz a sorozatba, és ha valamit hiányoltál valahol, írd meg. :) Én is így csináltam, meg persze olvastam más ficceket is. :)

(Writer voltam, ha netán jártál a blogomon)

2013. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!