Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Állatkertbe mennyire engedik...

Állatkertbe mennyire engedik be a kutyát?

Figyelt kérdés
Nyíregyházi állatkertbe mennénk, törpe uszkárról van szó. Kézben fogni nem gond.

2013. aug. 2. 22:51
 1/6 anonim válasza:
Én votam nyíregyházán a vadasparkpan és úgy emlékszem volt ott egy tábla egy áthúzott kutyával.
2013. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*vadasparkban
2013. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy van, mindenhol van. De nem mindegy hogy egy "medvét" visznek pórázon, vagy ölben egy apróságot. Nem zavarna semmit és senkit. Azért reméltem, hátha valaki írja hogy bevihetném valahogy. Arra is gondoltam már, hogy táskában beviszem, majd bent kiveszem az ölemben, csak ha meglátnak, akkor kizavarhatnak, ezért nem merem megkockáztatni. Pedig itthon hagyni nem szeretném, mert jót sétálnánk előtte arrafelé, meg messze is van Nyíregyháza, jobban szeretném vinni.
2013. aug. 4. 21:04
 4/6 anonim válasza:
a weboldalon találtam két e-mail címet: office@sóstózoo és info@sóstózoo
2013. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kérdezd meg tőlük
2013. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
felejtsd el, amit az előbb írtam a jó e-mail cím: office@sostozoo.hu info@sostozoo.hu
2013. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!