Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tippmix szelvényszám?

Tippmix szelvényszám?

Figyelt kérdés

Facebook-on láttam feltöltve nyertes szelvényről képet, a szelvényszám nem volt kitakarva (máshol mindig kivan). Egy srác szóvá is tette az illetőnek, hogy valaki biztosan köszöni a szelvényszámot.

Ezek szerint, ki lehet váltani tippmix nyereményt szelvény nélkül, csak a szám bediktálásával? Én kétlem.



2013. aug. 3. 01:39
 1/3 anonim válasza:

Pedig lehetséges, nekem már volt olyan, hogy megrongálódott a szelvényem és akkor a szám alapján azonosították.

Bár, ha bemész egy lottózóba biztos kérdezősködni fognak és mondhatják azt hogy nem fizetnek, ugyanis nincs meg a szelvény.

2013. aug. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szelvény nélkül bemondás alapján TILOS a kifizetés. Reklamációt kell felvenni. Ha mégis kifizeti valamelyik terminál kezelő, annak ugrik az engedélye és elvehetik a terminált, és fizetheti a hiányt. Szabály szerint csak az ép, sértetlen (nem szakadt!) saját szrt-s papírra nyomott átvételi igazolást lehet elfogadni. Tehát pl fénymásolatot sem.
2013. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve helyesbítek: ha az eredeti szelvényen tisztán kivehető és látszik az azonosítószám a kód alatt, akkor ki lehet fizetni. Viszont amúgy nem.
2013. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!