Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jó részegnek lenni?

Miért jó részegnek lenni?

Figyelt kérdés
Meghívtak minket házibuliba a barátommal, jó volt minden, csak kicsit sokat sikerült innom :S Nem terveztem úgy, mert előtte még egyszer sem voltam részeg, mégis ittam, nem tudom miért. Az este végére jól kiütöttem magam, de azért emlékszem arra mik történtek. Egyáltalán volt jó élmény, és többet nem is szeretnék részeg lenni :S Mi a jó benne?
2013. aug. 3. 23:01
 1/5 anonim válasza:
az első alkalom szinte mindenkinek szar de utána egyre jobb lesz. a szemedben sm nem lesz ciki, rohadt jó kedved lesz és a többit tapasztald ki magad. nem akarlak buzdítani a piálásra cs ne az első alkalom után döntsd el h részegnek lenni szar dolog. :)
2013. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én addig iszom amíg jól érzem magam, de amúgy is sokat kell innom ahhoz, hogy rosszul legyek szerencsére. Egy idő után majd megérzed a "szinted", hogy mi az ami még belefér és mi az, ami után már rosszul érzed magad.
2013. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Részegnek lenni nem feltétlenül rossz.Másnaposnak viszont nagyon szar lenni.
2013. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam inni hogy lemenjenek a gátlásaim meg hogy csökkenjen a feszültség.A másnap az genyó az tuti.
2013. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már a másnapok is egész jók, annyi, hogy a kelleténél többet kell innom maximum. Fejfájásom évek óta nem volt, pedig voltak durva italozások is.


Amit ajánlok, hogy hazaérés után egy pohár üdítőt vagy valami ilyesmit igyatok mindenképp.

2013. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!