Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tegnap csunyán berugtam! Ti...

Tegnap csunyán berugtam! Ti mit szoktatok másnaposan enni vagy inni?

Figyelt kérdés
ami nemis jön ki belöletek?irjatok!
2009. okt. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jó hideg gyümölcsjoghurt - nyugtatja a gyomromat és nem fordul vissza egyből, ahogy leér :)
2009. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jaj szegény átérzem a helyzetet mert én is így voltam:DÉn zöldséglevest szoktam enni,ma is ezt tettem és ismét bejött:D
2009. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb a minél több folyadék. Én úgy keltem reggel, hogy majdnem összeestem, úgy fájt a fejem. Igyál nagyon sok vizet. Én megittam egyszerre kb 1 litert erőltetve, majd visszafeküdtem, fél óra után elaludtam, és mikor felkeltem, kutya bajom sem volt. Amúgy jó a joghurt is, én speciel javaslom neked a rántott húst, ha rendesen akarsz ebédelni, nekem attól még bajom nem volt, pedig az én beleim rendesen haza tudja vágni egy-egy italozás, még ha nem is viszem túlzásba.
2009. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, sajnos én is mindig szörnyen másnapos vagyok, még akkor is ha nem iszok sokat!

Ha hazaérsz az iszogatásból, mindenképp egyél valamit, rajtam az sokat segített! Plusz igyál sok vizet, ugyanez reggel és másnap, amennyi csak beléd fér! A joghurt jó, esetleg a hideg tej is segített rajtam. Na meg nagymama zöldséges húslevese :)

2009. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom másnaposságra a legjobb a sör!!
2009. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ irjatok még!
2009. okt. 27. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:

10-26 20:34 -es vagyok!

A hétvégém megint túl jól sikerült, de ami segített az a citromlé volt! Frissen facsarva, kis ásványvízzel! Cukrot nem tettem bele de ha nem szereted a savanyút akár azzal is jó lehet szeirntem. Nekem nagyon jót tett!

2009. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!