Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozunk. Mit csinaljunk a...

Unatkozunk. Mit csinaljunk a barátnőmmel? Baromságokat hanyagoljátok.!

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

-Nézzetek filmet/sorozatot.

-Süssetek valami finom sütit.

-Csináljátok meg egymás haját.

-Hozzatok egy smink-készletet, kössétek be egymás szemét, és sminkeljétek ki egymást, az eredmény elég viccesen fog kinézni.

-Várjátok meg az estét, és nézzetek csillaghullást.

-Kérdezz-felelek, vagy "Mit csinálnál, ha..."

-Nézzetek hülye/vicces videókat youtube-n, és röhögjetek.

-Menjetek ki tollasozni/kosarazni, ha bírjátok a meleget.

-Ha még maradt bennetek egy kis gyermeki lélek, játszatok valami szerepjátékot. Én még 16 évesen is jól elszórakozom ilyenekkel. :DDD

2013. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézzetek filmet, beszélgessetek, vagy csináljatok egy nyári faliújságot/füzetet, amibe beleragasztotok mindenféle közös emléket! Ezek lehetnek képek, magazinok cikkjei, amik mindkettőtöket érdekelt a nyáron, blokkok, mozijegyek, egy-egy helyszín Google térképről kinyomtatva... Szerintem ez egy jó kis program, közben mindenféle dolog eszetekbe juthat, és akkor lehetnek belőle vicces beszélgetések. De persze el is mehettek valahova, ha nem akartok otthon ülni. Remélem, segítettem. :)
2013. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!