Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ozorára be lehet lógni jegy...

Ozorára be lehet lógni jegy nélkül?

Figyelt kérdés

Hallom a hatóság azon patog hogy nincs kerítés meg kevés az őr. Akkor valahogy csak be lehet menni jegy nélkül.

Sajnos idén nem telt jegyre külömben megvettem volna már régen de szeretnék ottlenni idén is.



2013. aug. 6. 16:38
 1/2 anonim válasza:

A kukoricaföldeken keresztül elvileg be lehet lógni, de szerintem rémesen ciki lenne. Ennek a bulinak pont az a lényege, attól szpirit a szpirit, hogy senki nem él vissza vele.

Ez évekig egy olyan fesztivál volt, ahol leraktad a telefonod egy nyilvános konektorba és fél nappal később visszamentél érte, akkor max annyi történt vele, hogy kihúzták és a helyére dugtak egy másikat.

Ezt a feelinget gyalázza meg, hogy nyilvános lett és a hozzádhasonlók belógáson agyalnak.

amúgy meg nem, nem lehet:

"A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közölte továbbá, hogy a biztonsági szolgálat jelzése alapján négy fiatal táskatolvajt fogtak el a Fejér megyei Dádpusztán zajló O.Z.O.R.A fesztiválon. A fiataloknak nem volt a belépőjegy megvásárlását igazoló karkötőjük, ezért a biztonsági cég a rendőrség segítségét kérte.


A járőrök a négy fiatalnál nagyobb mennyiségű készpénzt és egy olyan övtáskát találtak, amelyben egy külföldi fesztiválozó iratai voltak. Elfogásuk előtt alufóliás csomagokat dobtak el, amelyekben kábítószergyanús anyagokat találtak."


Hálásak lehetünk a hírtv-nek, hogy ilyen emberek is ozorára akarnak menni, akikben egyáltalán felmerül, hogy belógjanak :(

2013. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nana. ezt a hírt én is olvastam

csak sajnos a kedves rendőrség elbaszta az egészet. évekig jártam rendesen pénzért ahogy azt kell. Idén sajnos nem telt rá és a pont azért mert el lett baszva gondolom hogy nem nagyon szeretnék fizetni. de már mindegy. sajnos nemsokár vége. Jövőre remélem máshogy alakulnak az engedélyek meg minden.

2013. aug. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!