Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloweenkor macskanő szeretné...

Halloweenkor macskanő szeretnék lenni. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
én ilyen bő cicanacira gondoltam meg gy fekete sztreccs felső.fekete lakk magassarkú.de milegyen még? vmi plussz
2009. okt. 26. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább nyúzz meg pár macskát... élethűbb lesz
2009. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem akkor látszódna jól ha lenne füled meg farkad is, de a farkat nem tudom hogy lehetne megoldani :S

nem tudom hogy lehet-e vhol a közeledbe beszerezni, de egy macskás kontaktlencse is jól jönne =)

2009. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Karmok (: Minél hosszabbak. Szemed fesd mandulavágásúra.. Tudod, mint az egyiptomi festményeken vagy miken. Szóval olyan kleopátrásra.

A farkat meg tudod oldani úgy, hogy egy harisnyát kitömsz valamivel. Vagy simán összetekersz valami hosszú fekete anyagot és összevarrod.

Füleket meg könnyű.. Szerezz egy sima fekete hajpántot, és ragassz rá kartonból.

A nyakadba pedig még mehetne egy kicsi kendő. Akár színes, akár fekete, mint nyakörv.


Tapasztalat beszélt belőlem, én is voltam már macska halloween-kor.

2009. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!