Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barataimmal kitalaltuk,...

A barataimmal kitalaltuk, hogy csinalunk videokat, amiket par ev mulva jo lesz visszanezni. De nem tudjuk miket csinaljunk a videokban. Arra is gondoltam hogy sorozatot is csinalhatnank. Mondjuk egy resz lenne 10-15 perces. Velemeny vagy otlet?

Figyelt kérdés
otletek? (12-13 evesek vagyunk)

2013. aug. 9. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :D
2013. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
örülök nagyon neki hogy tetszik az ötlet!:) akkor maradjunk a sorozatnál? vagy valami ötlet?:)
2013. aug. 9. 17:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk aprobb történeteket írni és azt megfilmesíteni. Szerintem a sorozat jó ötlet, csak legyen vicces.
2013. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
naná, ez baromi jó ötlet.:) ilyet mi is szoktunk néha csinálni. sorozat? jó ötlet, de tényleg legyen vicces, mert jó sokat röhöghettek majd rajta.:) Hát, csinálhatnátok paródiákat is, filmekét, sorozatokét...ha meg mondod, hányan vagyok fiúk/lányok adhatnék ötletet.:)
2013. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat!:) 2 lany vagy valamelyik reszbe 3, 2 fiu :) igen par otletet irnal?!:)
2013. aug. 11. 20:08
 6/18 anonim ***** válasza:
írjatok hozzá neil patrick harrises szövegeket :D
2013. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát, prodizálhattok sorozatokat (Barátok közt, éjjel nappal bp azt mi is parodizáltuk jókat röhögtünk.:D) de filmekből is parodizálhattok például horror filmeket, abból jó viccet lehet csinálni.;). Az Álom. net című filmet (nem hiszem hogy ismered) na azt tényleg el lehet barmolni.:) Öhm ilyesmik.:)) Ha ez nem elég jó, csak írj, és még mondok.:) Am, ha feltöltöd nettre, küldj linket szívesen megnézném.:)
2013. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ismerem az álom.net cimu filmet :) nem hiszem hogy feltoltjuk,maximum par ev mulva,de neked privatba elkuldom majd ha gondolod.:) koszonom az otleteket!:)
2013. aug. 12. 21:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.:) És várom az üzidet.:)
2013. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amint kész lesz küldöm :)
2013. aug. 14. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!