Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kérdések a szigetről?

Kérdések a szigetről?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne. 1. Hány éves kortól lehet bemenni a szigetre? Most 15 éves vagyok, de ha lehetne, akkor sem mennék el mert nincs rá pénzem. És itt rátérhetünk a következő kérdésre. Mennyi pénzt vigyek a szigetre? Szerintem 100 000 forintban benne van. Na és ha már itt vagytok :-D melyik jegy éri meg a legjobban? Előre is köszönöm a választ:-)

15/f


2013. aug. 9. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) Bármennyi évesen. 11 éves korig ingyenes, 11-14-ig kell venni jegyet, és csak a szüleiddel mehetsz, 14 fölött meg ha van belépőd azzal mész akivel akarsz.

2. )"Mennyi pénzt vigyek a szigetre?" -Nem úgy volt hogy nem mész?? :D "Szerintem 100 000 forintban benne van."-Mármint mi? Egy ottalvós hetijegy meg az hogy egész nap bent eszel-iszol? Mi mindig vettünk a közeli Auchanban piát és kint megittuk, bent meg általában ettünk valamit (kb. 500-1000 Ft) és ittunk pár sört (idén kb. 640-760 Ft volt) Szóval egy csak nap bent általában elmegy min. 4-000 Ft. 100.000 Ft-ból az is kijönne szerintem ha 5 napig ki sem jönnél,0-24 részeg lennél, és bevásárolnál az egész családnak Szigetes szuvenirokból. De aki egész héten kint van az általában ennél jobban vigyáz a pénzére és mindenki lelkesen látogatja az Auchant.

3.) Azt mégis honnan kellene tudnunk hogy neked melyik jegy éri meg a legjobban..? Nekem a hazamenős hetijegy érte meg idén a legjobban, mert 3 napra is ki akartam menni és a Batthyány térnél lakom. Tavaly a napijegy érte meg a legjobban, mert csak egy napra akartam kimenni. Tavaly előtt az ottalvós bérlet érte meg a legjobban, mert azt kaptam ajándékba (bár akkor is voltam minden nap otthon). Ha te Nyíregyházán laksz és végig akarsz menni akkor az ottalvós bérlet éri meg a legjobban. Ha a Filatorigátnál laksz és csak egy napra mennél akkor a napijegy. Bár ha mégis mennél idén akkor a napijegyet javaslom, mert már csak 2 nap van a Szigetből :D

2013. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Most 15 éves vagyok, de ha lehetne, akkor sem mennék el mert nincs rá pénzem. És itt rátérhetünk a következő kérdésre. Mennyi pénzt vigyek a szigetre?" XDD LoL EMBEREK MEGHALOOOK XDDD ISTENEM, ÖCSI INKÁBB MARADJ AKKO OTTHON!
2013. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy most -_- hülye én sem vagyok
2013. aug. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!