Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Palatinus tóban hány aranyfü...

Dorina90 kérdése:

A Palatinus tóban hány aranyfülbevaló/nyaklánc stb. lehet? Kb. mennyit érnének így összevéve?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon hányan veszthették el ott az ékszereiket, és vagyon mennyit érnének. Majd' megőrülök annyira kíváncsi vagyok, meg tudnátok saccolni?


Köszi a válaszokat!



2013. aug. 10. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Van bizony ott ékszer(is),de nem csak a Dorogi tóban van ez így,hanem minden olyan tóban ahová az emberke járnak fürdeni,de hogy mennyi azt ne kérdezd..

Én a Fémkeresőmmel szabadidőmben(ez elég kevés amúgy) néha keresgélek.. és találok.. is:

pénzt,horgászólmot,lőszert kulcsokat,és néha ékszert Órát bizsut is,no meg persze söröskupakot,alusdoboz nyitót,és milliónyi fémszemetet :( grh főleg a velencei tóban.

Nagyon fárasztó hobby ám ez,.. és elég drága is !

2013. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ!
2013. aug. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!