Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem vissza a...

Hogyan nyerjem vissza a rajztudásomat és a hozzá vezető motivációmat?

Figyelt kérdés
Imádtam rajzolni! Abból is érettségiztem, és a mai napig szeretem. Álmom, hogy divattervezést tanulhassak, de mindenesetre, hogy jól tudjak tervezni. Azonban érettségi óta (3 éve) szinte egyáltalán nem rajzoltam semmit! És azóta bármikor belefogok, egyszerűen még egy női alak sem sikerül! :( És ilyenkor inkább abbahagyom, képtelen vagyok folytatni, hiszen annyira sz*rul sikerül! Hogyan szerezzem vissza rajztudásomat, és hogyan vegyem rá magam a gyakorlásra? Esetleg tudnátok-e adni valami tippet, amivel hamar legalább a régi lehetnék! Már nagyon sok rajzos videót és blogot megnéztem, de hiába!

2013. aug. 12. 17:02
 1/1 anonim válasza:

Szia ajánlok egy könyvet , érdemes belelapozni .Sok jót mondanak róla ,anno Best listán vezetett .

( Betty Edwards: Jobb agyféltekés rajzolás)

Remélem tudtam segíteni .

2013. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!