Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami hülyeség a nyárra?

Valami hülyeség a nyárra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én és egy pár haver még semmi őrültséget nem csináltunk a nyáron, amire vissza lehetne emlékezni később.. Szeretnénk valami igazán emlékezetes őrültséget csinálni, AMI NEM ILLEGÁLIS! Mi arra gondoltunk hogy szerzünk egy bevásárlókocsit és legurulunk valahonnan, és videóra vesszük, de aztán megtudtuk hogy az nem éppen lenne legális. (Mármint a kocsi megszerzése.)

Tehát, tudtok valami jót? :)



2013. aug. 13. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi héliumot szívtunk XDD semmi bajunk nem lett tőle.De néhányszor meg kell szegni a szabályokat.Strandon az úszómestert lelöktük a csúzdába és utánna ugrottunk kimenteni.Nyílroulett (gondolom tudod mi az)

Meg persze buli ezerrel stb. még tudok mondani pár dolgot de ahoz tudnom kéne h hány éves vagy mert néhány nem éppen a 14 éveseknek való

2013. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kegyetlenigazsag válasza:
Szerezz be 21 csomag vizilufit, egy elhasznált abroncsot, egy kis lámát, és jegesmacit, majd fújd fel a lufikat, és kösd rá az abroncsra, majd dobd le a Grand Kanyonról ( nemtudom hogy írják ) egy 45 éves nő mellé. Figyelj a részletekre, minden stimmeljen. Miután ez megvan idézd meg Bloody Mary-t. Ééés meglátod mi történik... A lámát és a jegesmacit add el apródón 5 forintért, hidd el, hogy lesz aki megveszi.
2013. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilroulett?!
2013. aug. 13. 18:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és még az elsőnek, 16 évesek vagyunk.
2013. aug. 13. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyilroulett az az a jatek amikor fogsz egy nyilvesszot es a kilovojevel (nem jut eszembe a neveXDDD)fellovod a nyilat az egbe.Rajzolsz egy kort es aki a legtovabb marad a korben es nem talaja el a nyil az nyer aztan altalaban annak egy doboz. sor a dija.ez egy kicsit veszelyes jatek de nekem igy 19 evesen is a kedvencemXDD
2013. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok meg mindig..Szerezz be vajat szalamit limonadet es zsomlet vagy kenyeret....Ezeket tedd egy kosarba egy pokroccal egyutt.Menj be a sparba es a bevasarlo kozpont kozepen teritsd le a pokrocot es kezdjetek el piknikezniXD
2013. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyilroulett az az a jatek amikor fogsz egy nyilvesszot es a kilovojevel (nem jut eszembe a neveXDDD)fellovod a nyilat az egbe.Rajzolsz egy kort es aki a legtovabb marad a korben es nem talaja el a nyil az nyer aztan altalaban annak egy doboz. sor a dija.ez egy kicsit veszelyes jatek de nekem igy 19 evesen is a kedvencemXDD
2013. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kilövője szerintem az íj akarna lenni! :DD Ez a piknikezős cucc vicces, meg minden, de annyira nem nagy hülyeség. Valami egyéb?:)
2013. aug. 19. 00:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha visszaemlékezni akarsz arra jó bármi, csak olyannal legyél akinek nagyon bírod a búráját:D Lehet bármi, csak szabadulj fel nevess sokat stb...
2013. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, de mellette szeretnénk valami 'csattanót' is a nyárban! :)
2013. aug. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!