Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan letölthető...

Tudnátok olyan letölthető rajzprogramokat mondani, amivel nagyon szép rajzokat/szerkesztéseket lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Például ha képregényt szeretnék rajzolni.

2013. aug. 19. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem akad a háznál egy közepes digitalizáló tábla is, anélkül kínszenvedés lesz.


Paint Tool SAI

Inkscape

Gimp

2013. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanazt gondoltam, mint az előző válaszoló, de aztán kipróbáltam az ingyenes MyPaint-et. Egyszerű laptop+egér megoldással (tizenöt colos, nem érintős!) bámulatos dolgokat lehet létrehozni! Viszont képszerkesztőkkel (GIMP, Paint.NET, Chasys Draw IES, Photo Pos Pro, FotoMix stb.) inkább ne próbálkozz. A profi cucc az Adobe Illustrator, a CS2 verziója, ha van Adobe fiókod (ingyenes regisztráció), teljesen ingyenesen leszedhető.
2013. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hobbi szinten rajzolok, és ajánlanék valamit... Vegyél egy Wacom intuos pen and touch SMALL 8azért small mert ez is elég nagy csak pénzkidobás nagyobbat venni) táblát, és megnyílik előtted a világ ^^ Krita nagyon jó progi amúgy
2015. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!