Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról/...

Mit gondoltok erről a blogról/sztoriról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 20. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Kezdem a kinézettel, mert az az első, amit megálok: nem szép. szürke, nincsen fejléc, semmi színek... gyakorlatilag nulla


Történet: amikor betöltődött a blog, végigtekertem rajta, és észrevettem, hogy az egész párbeszédből áll... hát, mm. beleolvastam, hogy ne mondjad aztán, hogy alaptalanul káricsálok DE!

- nagyon-nagyon helytelenül írsz, ezt még én is látom, pedig nem tökéletes a helyesírásom példák: "ez nem volt más mint..." a "mint" szó előtt vessző kell, tehát: ez nem volt más, mint. vagy: meg keserítette... ÓRIÁSI hiba. ezt még általánosban tanították, hogy az igét egybe kell írni az igekötővel!!! Ez alap, ennélkül nem ér semmit a történet. Azt nem mondták, hogy a mondatot nagy betűvel kezdjük?? Az oké, amikor chatelsz valakivel, és pont,felkiáltójel, kérdőjel után nem kezded nagy betűvel a mondatot, de ez egy történet! a számokat írd betűvel, ez nagyon fontos. az évszámokat nem kell, de a húszt, a tizennyolcot ne légy lusta kiírni betűvel.


- szörnyű, amikor úgymond "gondolkodol", hogy nemtom ki mennyivel nagyobb nálad.

- - Most kiemelek egy részt: "Én most vagyok 18, Ő pedig 20. Akkor kettővel.

Milyen neveletlen vagyok. A nevem Elison Smith. De csak Ellie. 18 éves vagyok és teljesen átlagos." - könyörgöm, ne nézd hülyének az olvasót. már egyszer elmondtad, hogy tizennyolc vagy, pont. elég. nem kell mégegyszer!


- a többiről nem is beszélve: semmitmondó, sablonos, tucat.

nekem ebből ennyi elég volt, bocs, de nem tetszik. Ha a helyesírásod nem lenne ennyire rossz és azokat a stilisztikai hibákat kijavítanád, meg nem csak össze-vissza hablatyolnál, hanem valami izgalamasat is mondanál, lehet, hogy elolvasnám, de nem...


amúgy nem értem, hogy minek írsz minen címet angolul? valaki szegény, aki nem tud angolul, kínlódhat a fordítóval, mert nem érti a szavakat. nagyon fájhat magyarul írni mindent?


remélem ezek után nem pontozol le, mivel ez az én véleményem, te kérted, hogy vélkeménytnyilvánítsunk, tessék itt van.


és még valami: nagyon nem tudtam eligazodni a blogon, nincs ennek se vége se hossza :/

2013. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!