Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek YouTube sztár?

Hogy lehetek YouTube sztár?

Figyelt kérdés
Szeretek énekelni,de szerintem nincs jó hangom. Táncolni is szeretek és az tudok is valamilyen szinten. Szeretnék kicsit híres lenni.

2013. aug. 22. 15:56
 1/9 hunbula ***** válasza:
100%
Youtube sztár, hosszabb-rövidebb időre, könnyen lehetsz, csak csinálj valami nagyon meghökkentőt, újat, cikit vagy érdekeset. Ha meg is akarsz élni belőle, akkor jó ha tudod, hogy a Youtube partnership feltételei közé tartozik például a jogtiszta videók feltöltése, ergo ha jogvédett számot énekelnél, vagy arra táncolnál, abból jövedelemre ne számíts. Stár persze lehetsz, ha sokan rákattintanak, de ahhoz tényleg valami olyat kell kitalálnod, ami még nincs sehol. Sok szerencsét!
2013. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem,de én nem akarok úgy "híres" lenni,hogy hülyének tettetem magam.
2013. aug. 22. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
találj ki valami újat, ez a legjobb módja annak hogy híres legyél
2013. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ,ha kínos/vicces szituációkról beszélnél?:) Mondjuk én nemtom:)
2013. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehezzen! Ahogy az első leírta valahogy ugy probálj bevágodni! :) Bár nagy a konkurencia! :S Szóval nehéz lesz! :)
2013. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon népszerűek azok a videók, ahol mást sem csinálnak csak fikáznak valamit. De ha tényleg kitalálsz valami egyedit abból jól is kijöhetsz.
2013. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már van fent 5 videóm --- nézetségük : 594,428,87,915,193

Mind táncvideó! :)43 feliratkózóm van :)Többször kapok üzeneteket is googlemail-en :)

2013. okt. 21. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
mutiiiii :DD
2013. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem :DD
2013. okt. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!