Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az unokahúgom ír egy blogot....

Az unokahúgom ír egy blogot. Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Ha igen, akkor hagyjatok egy kommentet az oldalon. Fontos lenne neki!

Köszönöm!



2013. aug. 22. 22:45
 1/3 Dorci/Anna válasza:

Hát a blog megjelenésén változtasson mert így az egész sötét. Legyen színes, egyedi. Így ha valaki meglátja késztetést érezzen hogy, beleolvasson. Itt legfőképp a Fejléc játszik nagy szerepet.


Tegyen ki feliratkozás modult. Így akiknek megtetszik a blog tudják követni. A témája jó, de az elején hiányoltam egy kis ismertetőt pl.Miért ment Ashley Londonba? Akkor egy kis bvezetőt arról hogy pl. Liam mit érzett mikor otthagyta a húgát akivel nem találkozott elég rég óta? Milyen élete volt a lánynak addig? Akkor írhatna más személy szemszögéből is, úgy kicsit érdekesebb. Nekem tetszik de, ezeket a hiányosságokat látom.


Sok blogíró nem tudja megcsinálni magának a fejlécet. Ebben segíthetek. Szívesen megcsinálom. És nem kérek érte pénzt! Még mielőtt megkérdeznéd! :) A többség igen, én nem. Az eddig készitetteket elküldöm üzenetben ha, kérnétek fejlécet.

Remélem segítettem!

2013. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 edemmester ***** válasza:
A blog szerzőének a mailcímét vagy valamit privátba meg tudnál adni ahol a véleményemmel elérhetném ŐT?
2013. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Beszélek vele, és majd üzenek mind a kettőtöknek!

2013. aug. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!