Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?...

Mi a véleményetek a blogomról? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elekzdtem egy One Direction-os fanfiction-t.Szerintetek jó történet eddig?Folytassam? Linkje: ruinedfriendship.blogspot.com

NATOROK NE ÍRJANAK!!



2013. aug. 26. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet én csinálok valamit rosszul, de én nem látok egy írást sem :o ://

amúgy én is írok egy sztorit Zayn-el :) [link]

2013. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rossz linket tettem fel:/ Bocsi.

RENDES linkje: [link]

2013. aug. 27. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el teljesen, csak belekukkantottam. Ami legelsőre feltűnt, az az, hogy a legtöbb mondat végén nincsen írásjel. A párbeszédnél a gondolatjel és a szöveg közé pedig tehetnél szóközt, úgy sokkal áttekinthetőbb, és a mondatok közt sincs több helyen szóköz. A felkiáltójelekkel pedig vigyázz, mert hihetetlen idegesítő tud lenni, amikor egy szimpla kijelentő mondat végén felkiáltójel (rossz esetben több is) van.

Ez a mondat például: "Megérkeztünk, én bementem volna, de Tori megállított!" párbeszédnél oké, hogyha éppen panaszkodik vagy árulkodik valakinek, de leírásnál így nem jó.

"Visszamentem a szobájába és láttam, hogy az ablak nyitva van!" Ez csak egy szimpla megállapítás, nem kell az a nyamvadt felkiáltójel. A feszültséget ne így fokozd, meg egyébként is sokkal egyszerűbb lenyomni a pont billentyűt, mint a shift+4-et :D

Mint már mondtam, nem olvastam el teljesen, így a sztoriról nem tudok írni.

További sok sikert! :)

2013. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

sosem ertettem, hogy miert tesznek ki emberek kepeket, arrol, hogy a foszereplojuk hogyan oltozott fel. NEM TUDOD LEIRNI??? faj a kezed bepotyogni, hogy Nike sport cipo, laza szurke nadrag, bluz, pulover, taska, mitomen.

Ha igazi iro akarsz lenni, akkor nem kepekkel mutatod be az oltozeket.


elolvastam a prologust. latszik, hogy totalisan amator vagy, es eleg keves konyvet olvastal eddig.

semmi leiras nem volt benne. az egesz parbeszedeg tomkelege...

radasul tucatblog.

ennyi

2013. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. Gyűlölöm, hogy itt GYIK-on mindent/mindenkit leszólnak, porig aláznak. Miért nem tudnak az emberek inkább építő kritikát írni, mintsem teljesen megalázzák a kezdő blogolókat, szánalmas. Igen, ez a könnyebb, szidni a másikat. Persze a társadalom mindig a könnyebb utat választja. Oké szidhatja, de legalább mondja meg, hogy min javíts, és hasonlók. Remélem az itt olvasott válaszoktól nem ment el a kedved az írástól. Én mindig is az újdonsült bloggerinák pártján voltam.


Kinézet: Először is fejléc. Nekem nem tetszik, csúnya. Túl kicsi, és hülyén mutat, hogy így oldalt van. Tanácsolom, hogy keress egy olyan blogot, ahol kritikákat írnak. Azokon általában fejléceket is készítenek, ha esetleg te nem tudsz, vagy nincs időd. A cím szerintem is olyan tucatblog hatást kelt, ezért a helyedben keresnék egy másmik megfogalmazást rá! A háttér elfogadható! Még a betűtípusokat variálnám kicsit a helyedben, hogy kicsit hívogatóbb legyen.


Tartalom: Itt az elején tényleg sablonos. Ez mind azért van, mert túl sok a párbeszéd!!! Sokkal élvezetesebb is lehetne,ha jobban/részletesebben leírnád a szituációt, amiben éppen vannak a szereplők. A helyesírással nincsenek olyan nagy problémák, esetleg az hogy pl B*szki. Ha magadtól is tudod(remélem), hogy ez helytelen tegyél felé egy ilyet. B*szki'. Hosszabb részeket is írhatnál. Plusz az embereknek nem csak sima párbeszédekből áll az élete. Szoktunk gondolkodni is! Örülnék, hogyha ezt a történetben is feltüntetnéd... Az igaz, hogy nem kéne képeket tenni arról, hogy öltözött fel a főhősnőnk. Letudod írni is, sokkal merészebb, legalábbis szerintem. Sokat kell még fejlődnöd. Olvass sok blogot, és leginkább könyveket, hogy bővebb lehessen a szókincsed. Ha gondolod írj privátot, és örömmel adok még pár tanácsot! :)


Ne vedd hárításnak ezt a véleményt, kérlek! Nem rosszból írtam le neked!

2013. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam :)
2013. aug. 30. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!