Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Melyiket...

Ti mit tennétek? Melyiket választanátok? Elmennétek?

Figyelt kérdés
Most szombaton (31-én) lenne egy buli,ahova meg vagyok hívva.Nagyon el szeretnék menni,mert ki tudja utánna lesz-e még lehetőségem. El jönne az a fiú is,akivel úgymond "összejövőfélben" vagyunk,tehát részben ezért is akarok menni.Találkoznék a régi barátnőimmel,tudnánk beszélni.De egy a baj.Vagy nem is,több. Másnap beköltözés a koliba,évnyitó.Ráadásul sulit váltottam így ez elég fontos lenne. A kettő nem üti ki egymást csak az a baj,hogy akkor fáradt lennék. Inni nem szoktam ilyenkor,főleg nem berugni.Tehát másnapos se lennék. Ja és még ami probléma: nekem szombat délelőtt 3 órás edzésem van.Ami mégjobban kifáraszt. Tehát nem tudom mit csináljak.

2013. aug. 26. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

14 és 18 között lehetsz, ebben a korban simán bírnod kellene alvás nélkül is. Én nem hagynám ki ezek miatt.

Ugyan mi fontos dolog történhet egy évnyitón, amire annyira oda kell figyelni...

Majd alszol a vonaton

2013. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igaza van az elsőnek, biztos, hogy elmennék én is.
2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!