Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleméynetek a Navon...

Mi a véleméynetek a Navon raptor 7ről? Wifit nem ir az van rajta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 20:35
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Nekem van egy ilyenem (gondolom az Auchanban akarod venni)

és nagyon jó! Nagyon gyors, szép kijelző, hosszú akkuidő.

Megmondom őszintén nagyon elégedett vagyok vele filmeket lehet tökéletesen nézni rajta.

Viszon ha már így "megmondom az őszíntét" el kell mondanom hogy egyszer lefagyott. De csak egyszer, újraindítod és kész megy tovább. Ha ezt veszed akkor egy tipp: használd azt a töltőt amit hozzá adnak mert sokkal gyorsabban tölt mint a telefonos(micro-USB)töltővel.

Szerintem jó választás.

Itt egy értékelés olvasd el : [link]

Jó szórakozást! :)

2013. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ja és igen persze hogy van rajta wifi. Én azon töltöttem le a filmeket.
2013. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen a választ nekem is nagyon tetszett elsőre meg is rendeltem nem az Auchnaból! :) holnapra jön meg
2013. aug. 28. 09:23
 4/10 A kérdező kommentje:
skype megy rajta? képminősége? fényképező? Esetleg mien játék fut rajta?
2013. aug. 28. 09:24
 5/10 anonim válasza:

Megy rajta a skype nekem. A képminőség kiválló, minden játék fut rajta (legalábbis még nem találtam olyat ami nem)

A fényképező nem egy nagy cucc de megteszi. 2megapixeles hátlapi kamera van rajta. Az előlapi kamera meg teljesen jó skype-olásra. Az akkumulátor nagyon jól bírja. Vegyél hozzá képernyőfóliát(2500ft)és egy tokot(1000-10000ft ig vannak de érdemes egy 2000-3000ft-osat venni.

2013. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megjött a tablet ! nagyon télleg nagyon tetszik hd kép nagyon szép képet ad mien játékokat tudsz ajánlani (ingyenes)! skype is nagyon jó!
2013. aug. 30. 23:04
 7/10 A kérdező kommentje:
képernyőfóliát honnan tudok? ami meg rajta van azt levegyem?
2013. aug. 30. 23:04
 8/10 anonim válasza:
Ami fólia rajta van az elég rossz mert torzítja a képet. Csak megvédi a képernyőt a szállítás során. Tudsz venni fóliát rá GSM boltokban vagy elektronikai áruházban. Játéknak pedig próbáld ki az "alap" játékokat pl angry birds, subway surf, aztán akármi ami tetszik. Jó szórakozást! :D
2013. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ksöz szépen azok már fenntvannak! GSM bolt van debbe ? mennyi pénz? csak annyit kell mondani h 7" tabra védőfólia?
2013. aug. 31. 12:40
 10/10 anonim válasza:

A GSM blot nem a tableten hanem a valóságban van, olyan mint egy telefon szaküzlet. KB 2000-3000 Ft egy darab. (Én 2500ért vettem)

Mielőtt felteszed a fóliát nagyon nagyon alaposan tisztíts le a képernyőt és használj egy bankkártyát vagy egy kemény kártyát a fólia rásimításához(Így nem lesz buborék a képernyő és a tablet között). Kérj meg valakit, hogy segítsen!

Áltában nincs külön navon tabletekre képernyő fólia de a galaxy tabnek a fóliája is jó rá.(nekem az van)Kérj segítséget az üzletben ahol veszed, hogy, hogy kell feltenni.

Ha valahol lelóg a fólia akkor emeld fel és vágd le a kilógó részt és simítsd vissza rá.

2013. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!