Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá egy...

K. Vanessa kérdése:

Hogyan kezdjek hozzá egy naplóhoz, és milyen legyen?

Figyelt kérdés
Gondolok arra,hogy hogyan lenne érdemes írni bele,hogy nézzen ki,mennyire legyek részletes.Folytathatom-e a már abba hagyott lapon?

2013. aug. 29. 21:49
 1/1 anonim válasza:

Szia!:) Remélem tudok segíteni neked:a naplódat úgy írod ahogy szeretnéd,ez a legjobb benne,de ha konkrét tanácsra gondolsz,akkor kezdheted "Kedves naplóm"-mal vagy adhatsz nevet a naplódnak,mintha egy személy lenne(az én naplóm neve Qubo:))és akkor "Kedves xy".Nagyon fontos hogy őszintén írj bele,mert biztos vannak dolgok,amiket senkinek nem mersz vagy nem szeretnél elmondani.A naplódnak elmondhatod,ő nem fog elítélni.Az hogy mennyire legyen részletes,azt te döntöd el.tényleg,ami benned van,az érzésedről,a napodról,akármiről. Szerintem nyugodtan folytathatod a félbehagyott lapon,semmi szabály nincs igazából a naplóírásban,hisz magadnak írod.A kinézete:szerintem fontos hogy legyen kedved beleírni,szóval olyat válassz amit szépnek tartasz.Ha itt a napló belsejére gondoltál:ragassz bele mozijegyeket vagy írhatsz bele verseket,dalszövegeket,rajzolhatsz bele,ha unatkozol. +1 tipp:az elején lehet hogy nehéz lesz írni,mert még nem rázódsz bele,nem tudod miről írj,meg uncsi is lehet,de hidd el,jót fog tenni=>Próbálj meg mindennap ugyanabban az időben írni,és így van esélye beépülni a napi rutinodba.Amúgy amit írtam főleg netről mazsoláztam meg a tapasztalatomból,de ha van még kérdésed csak nézd meg neten ;)

Én már kb.3 éve írok naplót és nagyon szeretem.Szóval sok sikert!:) 15/L

2017. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!