Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van e valahol a tengeren...

Van e valahol a tengeren olyan nudista sziget ahol meztelenül lehet lenni egész nap?

Figyelt kérdés

Nem olyan bekerített kempingre gondolok, hanem olyan helyre ahol több ezren vannak és boltba, étterembe, szórakozóhelyre is meztelenül lehet menni nem csak a strandon fürödni. A szállodában, az utcán is végig lehet menni meztelenül, de nincs megtilva az öltözet sem. A család apraja, nagyja tiltások nélkül együtt lehet.

Nem hedonista hely, nem szexklub.



2013. szept. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal Horvátországban van ilyen nem is egy helyen ahol lehet meztelenkedni de az sem gond ha ruhában van az ember és tudtommal a strand környékén lévő helyekre is lehet menni meztelenül, főleg a szórakozó helyekre. Nem tudom pontosan hol van ez de ott nagyon sok nudista strand található.
2013. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a választ.

Tulajdonképpen pont ilyenre gondoltam. Azok a nudistakempingek nem érdekelnek ahol mindenféle szabályokat be kell tartani, vagy valahol a város szélén egy kis darab kijelölt rterület van a nudistáknak fentertva és egy kilométert kell oda gyalogolni. Nem azonosulok én a nudizmus filozófiájával. Csak arról van szó, hogy meztelenül lehessen fürödni, napozni, esetleg egy italt vagy valamit a strandhoz közli vendéglátóhelyen megvenni. Nem meztelen kirándulásokra vagy városnézésre gondoltam, hanem csak arra, hogy a szállodából le lehessen menni a partra meztelenül. Aki fürdőruhában van az legyen úgy, nem érdekel.

Adria az jó hely, majd áttúrom az internetet. Esetleg ha valaki tud konkrét helyet ott és megosztaná az információját, azt is szívesen fogadnám.

2013. szept. 3. 16:36
 3/4 anonim válasza:
Francia országban van egy városka Cap d'Agde Agde ahol kifejezetten nudisták nyaralnak. Mindent meztelenül lehet csinálni. Horvátországban is vannak nudista kempingek, meg olyan strandok ahol nudisták élvezhetik a nyarat. Horvátországban a szabad strandok egy jó részén is lehet nudizni a textilesekkel együtt, és akkor sem néznek ki, ha a büfében meztelenül állsz sorban.
2013. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a francia tengerpart jól néz ki, de azt hiszem Horvátország marad. A probléma abban van, hogy én szeretnék nudizni a párom viszont nem akar pucéran fürdőzni. Ezért kerestem olyan helyet ami rendes strand, nem valami eldugott öböl a város szélén és együtt vannak a meztelenek a textilesekkel.
2013. szept. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!