Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » "Mielőtt meghalok" listára...

"Mielőtt meghalok" listára ötletek?

Figyelt kérdés
Írni akarok egy listát, olyan dolgokról, amiket megteszek, mielőtt meghalok. Már van 8 de még szeretnék. Több filmben is (Bakancslista; Most jó; Nevem Earl) vannak listájuk az embereknek. Szerintetek mik azok amiket ráírjak? Ötleteket, lécci. 14/l
2013. szept. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozni Mark Hoppusal!
2013. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: Jó ötlet! :D


Nekem olyanok vannak, hogy elmenni egy My Chemical Romance koncertre (ami elég nehéz lesz, mert feloszlottak), Londonban élni és dolgozni egy nyáron át, eljutni egy amerikai Comic Conra,találkozni híres emberekkel (pl. David Tennant, Tom Hiddleston, Frank Iero) meg ilyen apróságok, hogy sok mindenkivel jót tenni, segíteni embereknek. Hülyeségek is, mondjuk belepisilni az összes óceánba.


[link] nézelődj itt :)

2013. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,második jól válaszol(első vagyok).Sok apróság is hatalmas örömöket okozhat!Találkoznál Mark Hoppusal,szerintem felejthetetlen lenne,mert olyan hülye! :D
2013. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!