Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a Burda magazint?

Megéri megvenni a Burda magazint?

Figyelt kérdés

Abszolút kezdő vagyok varrásban. Egyszerűbb dolgok mennek, de szeretnék nadrágokat, pólókat is készíteni.

Nem tudom milyen a burda magazin -

Ha nem számít az ára, szerintetek érdemes megvenni?

Lehet tanulni belőle, vannak jó ötletek, amiket egy kezdő is el tud készíteni?


Vagy inkább reklámokkal, meg hülye cikkekkel van teli?



2013. szept. 12. 06:56
 1/3 Erika1986 válasza:

Hát ennek legegyszerűbb módja, ha belelapozol.

Elsősorban mindig a Burdát szokták javasolni, ha varrással próbálkozik az ember. Az elején összegezve vannak a szabásminták, én mindig azt szoktam megnézni és ha látok benne olyat ami tetszik akkor megveszem.

2013. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyre több benne a reklám és az "egyéb", de még mindig színvonalas, jó újságnak tartom. A szabásmintáknál levő leírások sokszor nem elegendőek (én is kezdő vagyok, kis gyakorlattal), gyakran csak annyi van oda írva: "a szokott módon megvarrjuk"... De mi a "szokott mód"??? Megvettem hozzá a burda varráskönyvet, azzal együtt már egész jól elboldogulok.
2013. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdőként, szerintem előbb néz könyvtárba varrós könyveket. Burda néha a nagyon egyszerű dolgokat is túlbonyolít.
2013. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!