Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Diszkóba beengednek egy...

Diszkóba beengednek egy divatosabb, drágább melegítőbe?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de a melegítőben sokkal jobban érzem magam mint a farmerben vagy bármi másban. Tudom hogy sima melegítőbe nem engednek be de egy divatos ilyen pamut anyagúba beengednének? :D Köszi a válaszokat :DD
2013. szept. 16. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha pasi vagy, 100%, hogy minimum kinéznek, ha be is engednek. Ha nő, akkor két lehetséges eset áll fenn.


Vagy parasztnak nézel ki, mert nem tudod hordani, vagy lehet szexinek, de kicsit igénytelennek.


Nem lenne jobb egy leggings? Ugyanolyan kényelmes, ráadásul szexi.


Amúgy egyszer táncikált mögém egy melegítőnadrágos srác szórakozóhelyen, hát mit ne mondjak...


Egyszerűen hiába kényelmes, fel kell öltözni rendesen. Én a boltba se szoktam melegítőbe menni, pedig nekem is csinos.

2013. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikbe..Nyílván valami elit helyen nem néznék jó szemmel,de egy sima discoba szerintem pont senkit nem érdekel :D
2013. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik divatos melegítő? :D Az arra van, hogy otthon abban ténferegj, meg nagyihoz/szülőhöz leugorj benne, vagy kimenj a kertbe kapálgatni.
2013. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én cikinek találnám.
2013. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!