Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék színész és énekes...

Szeretnék színész és énekes lenni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mielőtt feltennétek a kérdést, hogy hány éves vagyok, elárulom, hogy 15 és konkrét tervem az, hogy a középiskola elvégzése után ki akarok költözni Amerikába (ha minden úgy megy, akkor azért először inkább Londonba, mert az egyik fontos ismerősöm ott lakik néhány éve) és valóra váltani ezeket a lehetetlennek tűnő álmokat. Nos, itt viszont az a kérdés, hogy addig hogyan tudnám képezni magam, hogyan tudnám gyakorolni az éneklést és tökélyre fejleszteni, no meg a színészetet próbálgatni és egyre jobbá válni benne. Azt sem tudom, mihez nyúljak, hogy belekezdhessek az álmok megvalósításába, pedig esküszöm, bármit megtennék, hogy megkezdhessem ezt az utat. Ezért kérlek szépen titeket arra, hogy adjatok tanácsokat, legyetek őszinték és amúgy nem kérek bunkó válaszokat, mert ez nekem komoly téma!

2013. szept. 20. 19:33
 1/2 anonim válasza:
Bakkker én is szinész és énekesnő akarok lenni (meg még egynéhány más dolog) hát először is keress szövegeket filmekből amiből lehet egy kicsit gyakorolni valami könnyű kis párbeszédet és kérd meg az egyik barátodat h játsza el veled !!! Éneklésnél kb . ugyan ez keress dalszövegeket és azokat kezd el énekelni a zenével együtt . és ha már megy nagyon jól akkor énekelhetsz egy kicsit több embernek és ha tetszik nekik akkor jó úton haladsz :D
2013. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kis Macska válasza:
Szia a kérdésed első felében nem nagyon tudok segíteni. DE az éneklésben igen. Értek a zenéhez (abszolút hallásom van) tehát ha adok egy e-mail címet áttudsz küldeni nekem egy hanfájlt és leírom hogyan tudnál gyakorolni,mit kéne javítani.Ha elfogadod a véleményemet. :)(ha még aktuális a dolog.)
2014. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!