Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SZALAGAVATÓ AFTERPARTY HISZTI,...

SZALAGAVATÓ AFTERPARTY HISZTI, szerintetek is van ennek értelme?

Figyelt kérdés
A szalagavatónk az osztályommal most lesz novemberben s már tervezzük az afterpartyt. Mint kiderült nem mindenki szeretné, hogy aznap legyen az after mint maga a szalagavató aminek nem látom értelmét persze megértem az ő érveiket is de én ilyenről még nem hallottam hogy a szalagavató after egy héttel később legyen mint maga a bál. Most volt egy szavazás, hogy végül mikor legyen és többen szavaztak arra hogy másik héten legyen azért mert a tanárokat nem akarják megsérteni, hogy hamar lépünk le a bálról és úgy is fáradtak leszünk és nem lenne jó aznap ink maradjunk bálozni. Szerintetek ennek mennyi értelme van? Normális ez, hogy így végződjön az este? Így soha nem fogjuk megtudni milyen is egy igazi szalagavató after. És most az osztály kettészakadt meg szidja egymást és már tök ciki a helyzet :/

2013. szept. 21. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nálunk is rá 1 héttel lesz, bár mi januárban tartjuk–még sehol se vagyunk..
2013. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel később? Igazából nincs benne semmi de utána lenne a legjobb. Nem akarják megsérteni a tanárokat, fáradtak lesznek stb. stb... A szalagavató rólatok szól nem a tanárokról. Legalább ilyenkor ne a tanárok érdekeit tartsuk már szem előtt. :D Nekem például vasárnap volt a szalagavatóm és másnapra rá suli. A szerencsétlenek amellett, hogy nem tudtak egy normális időpontot elintézni mert sz*rakodtak még azt a hétfői napot sem igazolták le pedig akkor volt a legtöbb órám. Jó, kb 5 ember ment be másnap és én nem voltam köztük de a mai napig úgy fel tudom idegesíteni magam rajta :D Amúgy bocsi, hogy itt kipanaszkodtam magam de ideges lettem :D Majd írd már meg, hogy mire jutottatok! :)
2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szidni senkinek senkit. Korrektül megszavaztátok, nem? Ha a többség így akarja, akkor legyen így. Ne bánsátok egymást! Sztem amúgy sem súlyos kérdésről van szó, buli-buli! :)
2013. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is végzős vagyok, szóval nálunk is megy már a balhé, az osztálytánc meg ilyenek miatt. Szerintem nem feltétlenül rossz ez az ötlet, bár tényleg furcsa. De gondolj bele, hogy így legalább nem kell majd sietni, jobban megéri a ruha az árát, minden rokonoddal fogsz tudni táncolni, ez nekik is jobban fog esni, mintha a rövid idő alatt, amit velük töltesz is már az after járna a fejedben. És legalább elnyújtjátok az élményt.
2013. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!