Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első mondoconom, lenne néhány...

Első mondoconom, lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Már egészen kiskorom óta imádom a japán kultúrát,a nyelvet,és természetesen az animéket/mangákat,ezért már évek óta próbálkozom kijutni egy mondoconra :D Úgy néz ki idén el is tudok menni,mert a legjobb barátnőm is ugyanakkora(ha nem nagyobb)fan,mint én.^^Szeretném azokat kérdezni,akik már voltak,hogy megéri elmenni?Jól szórakoztatok?Lehet ismerkedni?Illetve,hogy a jegyből levásárolható 1000 Ft-t mindig levásároljátok?

Ja,és gondolkoztam,hogy beöltözöm Alice-nak a Heart no Kuni no Aliceból,vagy esetleg Magyarországnak a Hetáliából,mert nekem is hosszú,hullámos szőke hajam van,és zöld szemem,de nem biztos,hogy összejön,meg az első conomra inkább megfigyelőként mennék.Mindenki cosplayezik,vagy azért vannak,akik "civilbe" mennek?:D



2013. szept. 21. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez lesz az első mondoconom és ezért csak arra kérdésre tudok válaszolni hogy igen,mennek civilbe is . Én is úgy fogok.
2013. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most ősszel megyek a 3. conomra. ^^ Abszolút megéri elmenni. Először tavasszal voltam, és civilben mentem, ami talán jobb is elsőre, és úgy is végigvisítottam az egész napot. :D (Nyáron viszont cp-ztem, és rengetegen odajöttek képet meg ölelést kérni, ami iszonyatosan jó érzés volt. *-*) És amint este indultunk haza, már alig vártam a következőt. Nyáron is ugyanez volt. És biztos vagyok benne, hogy ősszel is már aznap nagyon fog hiányozni az egész. Mindenki annyira kedves és aranyos! Bárkihez gond nélkül odamehetsz, beszélgethetsz, meg minden. Tavasszal is tök random emberkékkel álltunk le váltani pár mondatot. :3 Én az 1000 Ft-ot mindig levásárolom, hiszen úgy éri meg. :D (Bár csak a kijelölt pultoknál lehet, de az úgyis mangavásárlós hely, így mindig jól jött a kedvezmény~)

A Heart no Kuni no Alice-t láttam, Hangarii-chant is ismerem, így jó választásnak tartom mindkettőt. ^^ Hangariiból biztos, hogy több lesz, de az is tuti, hogy felismernek. Alice azon változata szerintem kevésbé ismertebb, de vele is megpróbálkozhatsz. :) Viszont első alkalommal én inkább a civil szerkót javasolnám, esetleg feldobva egy cicafüllel, mert tényleg cp nélkül is igen pörgős a con. De ha egyből bedobnád magad a mély vízbe, hát akkor rajta, sok sikert a jelmezekhez. :)))

És remélem, jól fogjátok érezni magatokat. ^-^

2013. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ezt még kihagytam. Szerintem több civil van, mint cp-s, de úgy mész, ahogy jól érzed magad. :))
2013. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is régóta próbáltam eddig kijutni conra, és előszőr most nyáron sikerült is. nagyon tetszett, rajtam csak egy paróka volt extraságként, nem cpztem, viszont most másodjára már fogok egy jó kis halloweeni cosplayt készíteni^^ megéri elmenni, nagyon jó szórakoztató, főleg egy ázsiai kúltúra iránt érdeklődőnek. sok az animés és mangás cucc, lehet sushit, instant ráment és pockyt is venni:D remélem jól fogsz szórakozni^^
2013. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 encsi00801 ***** válasza:
Én is most megyek élősszőr és nagyon várom. A barátnőm nem olyan nagy rajongó mint én, de ő beöltözik remélem nem lesz belőle gond. Szerintem én civilben megyek, de nem biztos későn szóltak. Amúgy ha szeretnél be is költözhetsz a te döntésed.
2013. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz :P :))
2013. szept. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!