Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook láthatóság?

Facebook láthatóság?

Figyelt kérdés
Facebookon a telefonon a név mellett megjelenik, hogy elérhető 5 v 10 perce ill. kb 1 órája. Valószínüleg, ha én látom másnál kiírva, ha mobilról belépek engem is látnak, hogy elérhető vagyok ennyi meg annyi ideje. Chatem sosincs bekapcsolva! Kérdés: Miért mutatja ezt a facebook? Nem szeretném, ha látnák, hogy elérhető vagyok x ideje! Vagy van esetleg vmi beállitás ehhez?

2013. szept. 27. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Az idő nem a bejelentkezéstől számol, hanem a kilépéstől. Vélhetően azért, hogy ha beszélsz valakivel és nem válaszol, akkor a megjelenő idő jelzi hogy már nem elérhető X perce, órája.
2013. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha chat-en nem vagy bejelentkezve, akkor nem mutatja. Meg ha rendesen kilépsz telefonon Facebook-ról (szóval kijelentkezel, nem csak bezárod) akkor se mutatja.
2013. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

el kell,hogy szomorítsak mindenkit. mutatja.

én úgy próbáltam ezt kiküszöbölni, (mert engem is idegesített) hogy letöröltem a facebook alkalmazást a mobilomról. és így,ha gépen van fent valaki, nem mutatja a chaten,hogy mobilról mennyi ideje voltam fent.

VISZONT!

újonnan (vagy nem újonnan és csak most tűnt fel) úgy is mutatja ,ha nem telefonról voltál fent.

Ez nekem úgy derült ki,hogy direkt nem akartam egyik ismerősömmel beszélni, és írt egy e-mailt, amit okosan nem nyitottam meg,hogy ne lássa,hogy elolvastam. Viszont egy nappal később írt újra,hogy mért nem válaszolok neki stb, amikor FENT voltam az elmúlt nap folyamán.

én meg bátorkodtam megkérdezni,hogy ezt honnan veszi,mert chaten nem voltam online, nem posztoltam,nem likeoltam semmit. Erre mondta,hogy látta a tabjáról vagy mobiljáról már nem tudom.

Nekem nincs se fb appom a mobilomon, se tabom. Viszont húgomnak van és neki mindkettő készülékén le van töltve ez a facebook alkalmazás/ fb messenger így hát megkértem nézze már meg , hogy mit mutat neki,mutatja-e.

Megnézte mobiljáról és MUTATTA,percre pontosan,hogy mikor használtam a facebookom. Hozzáteszem a mobilról ma egyáltalán nem voltam fent. szóval a számítógépet is érzékelte, úgy,hogy chaten nem voltam online egyáltalán.


engem ez borzalmasan bosszant. és eléggé elgondolkodtam,hogy megszüntetem,mert annyira fel tud bosszantani,hogy minden lépésemről tudnak,hogy az valami hihetetlen.....

2013. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igen, közben én is észrevettem ezt a "turpisságot".:( Az benne a legbosszantóbb, hogy még azok is látják, mikor léptem be utoljára, akiket letiltottam chat-ről. A biztonsági beállítások, "biztonság" alpontja alatt van egy olyan, hogy "aktív bejelentkezések". Itt ugye megjelent az android, fogtam és bezártam. Majd a biztonság kedvéért töröltem az app-ot telóról is. Mostmár nincs a nevem mellett telefonjel, többször is leellenőriztem.:) Szóval a lényeg, hogy ha belépsz bárki telefonjáról, mindig végezd el ezt a "biztonsági" műveletet.
2013. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

de bakker már úgy is mutatja,ha NEM telefonról voltál fent.

ha gépről jelentkezel be ,akkor azt is mutatja ,csak azt azok látják,akiknek tabjuk/mobiljuk van. ott van egy ilyen lehetőség,h rákattint chaten a nevedre, megnyit valamit, és ott van egy i-betű rákattint és ott mutatja,h mikor voltál utoljára bejelentkezve (mindegy,h telóról vagy gépről mindkettőt mutatja.)

2013. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valaki talált rá megoldást?
2014. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a biztonsági beállításnál a bejelentkezett helyeket szakítsd meg,ami a mobilnetre vonatkozik,és utána letűnik az "időmérő a mobillal együtt":D
2014. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik el. Egy barátom csak és kizárólag gépről Online. Mozilla t használ. És úgy is látszik hogy van fent.
2014. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nekem eltűnt ezzel a módszerrel! :)

letörlöm a face alkalamzást és megszakítom azt,amit írtam:)

2014. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van rá megoldás ! Ki kell törölni a facebookot! :)
2017. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!