Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani, olyan allalmaz...

Tudtok mondani, olyan allalmazásokat amelyeken tudok zenét mixelni, olyan DJ szerűségra gondolok! Fel tudnátok néhányat sorolni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, és az is fontos lenne hogy jó minőségű legyen, és ne csak egy ilyen kis vacak akadozós valami...akár fizetős is lehet, csak jó lehyen!
2013. szept. 27. 20:45
 2/7 anonim válasza:
ingyenes az FL studio, (Fruity Loops studio) elég bonyolúlt de mindenre jó. zenét be illeszted ki tudod vágni azt részt ami neked nem tetszik, mintha ott se lett volna, nekem nagyon bejön, le szoktam szedni egy zenét ami tetszik és meg akarom tanulni gitáron vagy zongorán, de sehol se találom a kottát hozzá, ilyenkor van benne egy program ami a hanghullámokat egy skálán jelenítí meg és ki lehet olvasni a C,D,E,F,G,A,B, hangokat :) nagyon szeretem :)ha beválik és kérdésed lenne vele kapcsolatban írj nyugodtan :)
2013. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
de persze sok minden másra is jó!!!!!!! ez csak 2 dolog amit leírtam a több ezerből :)
2013. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mixelni: traktor, virtual.
2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az FL studio-val nem lehet mixelni. Az stúdióba való program. Profi mixekhez a Traktor 2-t ajánlom, de kezdésnek kontroller nélkül inkább a Virtual DJ-t, de ne arra alapozzunk.
2013. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de én csak Ipodra akarom letölteni :)
2013. okt. 6. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
iPod-on? Komolyan, iPod-on? Ne idegesítsetek már a hülyeségeitekkel, legalább a gépedre töltenél le valami VDJ-t, és azon próbálnál bohóckodni, de nem, iPod-on aztán biztos valami hatalmas kvalitású mixet tudsz összedobni.
2013. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!