Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Mi az oka? Normáli...

Mi a bajom? Mi az oka? Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok és nézek egy sorozatot ami fiatal 16-18 évesekről szól és nagyon megtetszett...Meg is változatott belsőleg. A sorozatban egyfolytában cigiznek drogoznak és intim kapcsolatokba bonyolodnak...Van benne egy csaj aki durván fekete mosómaci szemeket nyomat és szakadt ruhákba jár ilyen rocker és rbanc keverék.Drogokat árul meg satöbbi.Annyira megtetszett ,hogy én is alig várom hogy piálhassak és drogozzak ez normális? Végre 16-17 éves akarok lenni kicsit szabadabb és őrültebb. Így is csak feketét hordok ,de azt akarom hogy fekete legyen a hajam ,de anyám nem engedi na meg fekete műkörmöt akarok és sminkelni magam...de erősen 14 szerintetek szabad ? 8dikos vagyok egyfolytába rockzenét hallgatok meg hasonlók..Ciki ha cigizek ilyenkor?Vagy egy kicsit füvzni inni?Vékonyodni is szeretnék és egyszer odáig süllyedtem ,hogy a WC fölé hajoltam ,de az egyszer volt és azt is szégyellem de nagyon ...Utána tornáztam egy órát :D

2013. szept. 28. 21:09
 1/8 Beniy ***** válasza:
Neeenenenene! Ne csináld! Hidd el nem olyan jó dolgok ezek, mint amilyennek tűnnek és elég gázos szituációkba is keveredhetsz. :( Inkább próbáld meg kialakítani a saját stílusod, de ezt még véletlenül se csináld, mert később tuti, hogy meg fogod bánni. Légyszíves hallgass rám és ne pazarold el azt a pár boldog évet ilyen baromságokra. :)
2013. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tarnolf ***** válasza:

Ne kattanj rá az ilyen hülyeségekre ilyen fiatalon. :D Meg később se, drog szétszakítja a kapcsolatokat, viszi a pénzt, mint az állat. Piálással meg még várhatsz 1-2-3 évet. :D Nem baj ha iszik az ember, de nem szabad túlzásba vinni, nyomasd így buli szinten, de hidd el (tapasztalatból mondom), nem jó a pia. Sok marhaságot beszélsz/csinálsz tőle, másnapok meg rettenetesek.


A cigi meg...hát az se jó, de az legalább nem hülyít meg és a kapcsolatokat se szakítja szét, mint a drog.


Ha gondolod írj üzenetet, tapasztalataimat elmondom hátha tudok ezzel segíteni, hogy ne kezdj el drogozni/inni meg ilyenek. :)


17/F

2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te tiszta hülye vagy, már megbocsáss.

Ha egy buta, semmi jelentőségű, kitalált hülye sorozat ekkora hatással van az életedre, akkor ne is nézz ilyesmiket. Nem éri meg.

Oké, én is rocker vagyok. És 14 évesen is az voltam. De nem füveztem, cigiztem, piáltam ennyi évesen. Az első cigimet 16 évesen szívtam el, piálni szintén akkor kezdtem, mégsem vagyok minden egyes nap seggrészeg. A füvezést pedig egyszer próbáltam ki, azóta se többet.

Az, hogy rocker vagy, nem jelenti azt, hogy egy idióta ribi legyél. Szeresd a zenét, öltözz úgy, lázadj, de csak ésszerű kereteken belül. Sminkeld magad ha ennyire akarod, de csak fekete szemcerka vagy tus, azt' kész.

A hajad meg majd befesteted ha már elmúltál 15. Ha tényleg rocker vagy, még akkor is az leszel és nem fogsz lekésni semmiről, hidd el. Légy csak egyszerű 14 éves és élj a zenének!

2013. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan a magadfajta az, aki 30 évesen majd mindennek elhordja a társait, mert azoknak mindenük megvan, ő meg csak áll a segélyért, mert menő volt fiatalon és eszébe sem jutott tanulni, jövőt építeni... Már most sajnállak, mert mocskos érzés lesz a volt osztálytársadat (igen, aki tanul, visszafogott és kineveted) Mercivel látni, mikor neked csak a züllött férj jut meg a kifizethetetlen albérlet... Ez tapasztalat, 20 éve engem is fikáztak, hogy könyvmoly, most sikeres vagyok. Elrettentő példának sem akarom leírni mi van most velük, "nagymenőkkel". De hajrá!
2013. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nayal ***** válasza:
Utolsó: Stréber gyerek ne általánosíts. Azért vagy ilyen beszűkült látókörű "csak azt tudom amit tudnom kell a törvények szerint de véleményem a világról nincs. Zene? Mozart! Egyéni vélemény? Én a sztereotípiák, és szabályok megszállotja vagyok nem pedig egy szabad ember." Am a rockerek nagyrésze intelligens/művelt normális ember. Erre varrj gombot dokikám. A merciddel meg elmehetsz a francba mert csak azért vetted meg mert mások szerint jó. Nekem egy mazda RX8 kell majd. Miért? Mert beleszerettem. Neked viszont nincs egyéni véleményed. Nem sajnállak. Kívánom, hogy legyen egy baseball ütőd az is téged verjen.
2013. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nayal ***** válasza:
Oh, és senkit nem érdekel, hogy téged kinevettek gyerekkorodban meg megverek/elvették az uzsipénzed jó? Menj pár kört a mercivel aztán találkozz a meleg haverjaiddal. Pcs.
2013. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: nincs Mercim, ez egy példa volt, ergo nem felvágás. Nem gondolom, hogy unintelligens lányról van szó, nem azok a rockerek. De ő és a hasonlók (nem a rockerek!) elveszettek, és végsősoron nem az ész hiánya, hanem az elveszettség teszi utcára az embert...
2013. okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kövesd azoknak a filmszereplőknek a példáját. Ne éld bele magad túlságosan, azt' majd talán elmúlik. Ne árts magadnak!Fölösleges.
2013. okt. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!