Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szalagavató nemsokára, de mit...

Szalagavató nemsokára, de mit énekeljünk? Nem tudok megegyezni osztálytársammal, és így lehet nem lesz belőle semmi, amit nem szeretnék, mert szeretnék énekelni.

Figyelt kérdés

Nemsokára szalagavató lesz a suliban, és egyik osztálytársam kitalálta, hogy énekeljünk. Egész jó hangunk van, de nem tudunk megegyezni, hogy mit énekeljünk (teljesen más a hangunk). Én a Valahol Európában - A zene az kell című musicalt szeretném énekelni, ő valami pop-osat. Szerintem nem lesz belőle semmi, mert egyikünk sem az a beletörődöm típus, meg azért nem akarok hülyét se csinálni magamból.

Amit én szeretnék énekelni az nagyon szép, odavaló és annyira nem is nehéz.

Szerintetek mit csináljak?


2009. nov. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ő mit akarna énekelni? melyik számot?
2009. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit Te akarsz énekelni az valóban egy gyönyörű zene.Bár én 15 éves vagyok de én is inkább ezt énekelném szalagavatón mint egy poposabb zenét.De ha nagyon nem tudtok megegyezni akkor szerintem énekeljetek külön-külön.
2009. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok.

Ő még nem döntötte el, hogy mit szeretne... Még nem, és nemsokára itt van... :S

Amúgy nem igazán szeretek szerepelni, szóval ettől is félek. ezért nem akarok egyedül.

2009. nov. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!