Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha fenyegetnek,...

Mit csináljak ha fenyegetnek, és meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimnáziumot, és már is problémám akadt.

Én fiú vagyok, és az egyik lánnyal akivel jóban lettem megbeszéltük h angolon egymás mellett fogunk ülni. Nyelvi előkészítőre járok, szóval egy nap van 3-4 angolom. Tök jól elvagyunk, szereztem egy csomó barátot, de annak a lánynak van egy barátja, amivel nem is lenne semmi bajom, de mivel kevés a szekrény az iskolában, a diák meg sok, ezért azzal a lánnyal vagyok egy szekrényben...semmit nem csináltam, nem szóltam be, nem viselkedtem nagyképűen, nem néztem csúnyán de az a srác mégis rámszállt, és már ott tartok, hogy a SAJÁT szekrényemhez se merek odamenni. 1-2 hete gúnynevekkel illet, és azzal jön, hogy meg fog verni. Nem látom az okát, mivel semmit nem csináltam. Ő tipikus az a nagyképű, beképzelt mindenkinél jobb vagyok fajta, ráadásul focizik. Ráadásul 1 évvel idősebb is nálunk. Szerintetek mi lehet a baja? Tippek hogy mihez kezdjek?


2013. okt. 1. 17:55
 1/8 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, h annak a lánynak úgy barátja, h együtt járnak.
2013. okt. 1. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Verd meg te, ennyi az egész...
2013. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok valami nagy bunyós fajta. :DDD
2013. okt. 1. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Az majd kiderül ott. Az hogy nem nagyon szoksz verekedni az nem jelenti azt hogy nem tudsz:D Egyébként elszántság kérdése az egész.
2013. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod magadat sem megvédeni, akkor hogy akarsz majd a jövőben csajozni?

A lányok nagyon nem szeretik, ha esetenként a partnerük törött kézzel simogatja a vérző orrát.

2013. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ki mondta h csajozni akarok? nem akarom elvenni a barátnőét, ha így értetted...

szerintem az meg, hogy idősebb akar egy kisebbet bántani nem túl korrekt. ráadásul nem is vagyunk egy súlycsoportban...

2013. okt. 2. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólókhoz:

Szerintem nem az a normális, hogy a csajokért meg kell verekedni, és ha te alul maradsz, akkor nem is érdemelsz meg egy csajt se...

2013. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mi a baja és hogy miért nem egy maga ajtával kezd ki.
2014. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!