Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fontos! Vidámparki játékoknál...

Fontos! Vidámparki játékoknál kell kapaszkodni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, holnap megyünk egy horvátországi vidámparkba az osztály-al. Több olyan gép is van, ahol ilyen védő cuccot lehajtanak, az kattan egyet. Na most az tutira megtart? Nem szakad ki a helyéről? Ha már lehajtja az egyik dolgozó, és kattan egyet akkor tutira jó? Kell bele kapaszkodni, vagy el lehet közben engedni? Eléggé félek, mi van, ha kiesek belőle?

2013. okt. 2. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jónak kellene lennie, kicsi rá az esély,h hirtelen jelek nélkül elromlik és mégkisebb h épp nálad. Ha kiesel így jártál, kapsz pénzt a biztosítótól ha van életbiztosításod (suliban áltlaában van), a parkot meg megbüntetik.
2013. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Majd akkor erre fogok gondolni... hogy alig van rá esély, hogy pont nálam romoljon el. :D
2013. okt. 2. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig elszoktam engedni. Úgy izgalmasabb :D
2013. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!