Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne egy ilyet csinálni?

Érdemes lenne egy ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy csinálok egy blogot aminek van egy fő szála.Az lenne az alap.Pl.: bűvészkedés.De a látogatók mondanák meg miről olvasnának szivesen.


SZóval meg lenne a főszál amiiről mindig írok és lennék a "futó" témák amikor azt írom amit akarsz.Lehet csak egy posztot lehet egy egész hetet szánék rá amit kívántál.Viszont a főtémától nem szakadnék el.Úgy lenne hogy akit érdekel a fő és azt olvassa lehet belebotlik valami érdekességbe ami megtetszik neki.


Valami ilyesmi. :)



2013. okt. 5. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen kérdés ez? -_-


- ha azt mondom, hogy nem lenne értdemes ilyet csinálni, akkor nem csinálnád meg a blogot?

- ha meg azt mondanám, hogy vájg bele, akkor belevágnál?


:bocs, de annyi ilyen blog van már, mint csillag az égen... lehetne egy olyan modern, 21. századi hasonlatot írni, hogy annyi x van már, mint blog a neten. :D


:sose jó olyanról írni, ami nem belőled jött, amit mások találtak ki, és te megírtad. írj egy dologról, ami a te fejedben született meg, és ne akarj más ötleteiből meríteni, mert az már nem eredeti.


:meg aztán, ha nem olvassák a blogodat, mert unalmas, akkor már nem is lehet ilyen "+ bejegyzéseket" írni... és az, hogy nénze ki, ha TE térnél le egy másik témára egy bejegyzésben, amikor eleve leírtad, hogy az alap ötlettől, amit a legelején te akartál írni, nem térsz le.


Nincs az ilyen blogoknak semmi értelme.

Ne akaraj csak azért blogolni, mert most az a divat... nem éri meg. Menj ki amíg még szép idő van (mert nálunk jó idő van), biciklizz, görkorizz, menj el a barátaiddal sétálni, ülljetek be egy pub-ba, és pletykáljatok :)

2013. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen mind1 mit mondasz.Az alapötletről írni fogok.EZ csak egy plusz lett volna a látogatottság növelésére :)


Annyi hülye kérdés van mint blog a neten ;)

2013. okt. 5. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:

első válaszol vagyok.


akkor miért tetted fel a kérdést? o.O

igazad van, annyi hülye kérdés van itt, mint blog a neten :D

2013. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert érdekelnek a válaszok ;)
2013. okt. 5. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi logika...


te csak egy tini vagy, aki blogot akar indítani, mert az a menő, de nem tudja, hogy miről írjon, ezért itt érdeklődik.

2013. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó: egy kérdés/válasz alapján ne vonj le következtetéseket


Jah....és én lemaradtam ott a divatba amikor elterjedt a férfiqurva

2013. okt. 5. 19:35
 7/7 edemmester ***** válasza:
HA (és ez egy fontos ha) igényesen van kivitelezve, akkor lehet értelme. Ha egy rendesen kinéző, rendes főszállal rendelkező blogot raksz össze, akkor természetesen van értelme, ha nem akkor meg értelemszerűen nem. Amennyiben úgy gondolod hogy megfelelő színvonalon és megfelelő minőségben tudnád ezt üzemeltetni, akkor szerintem vágj bele bátran, ha pedig kérdésed van vagy bármi segítség kell akkor meg írj bátran privátba, szívesen segítek. És ha belevágsz, egy linket is küldj légyszi ;)
2013. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!