Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, barátnőimmel...

14 éves vagyok, barátnőimmel szeretnénk elmenni valahová bulizni, Budapesten. Tudtok mondani vmi jó helyet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 09:09
 1/7 anonim válasza:
Elvileg szórakozóhelyre nem engednek be 18 alatt és bár sajnos ezt nem mindig tartják be, 14 éveseket nem szoktak beengedni.
2009. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, konkrétan mit akartok csinálni. Diszkókba tényleg nem nagyon fognak beengedni, tavaly egy 17 éves barátnőmmel akartunk menni bulizni, de őt nem engedték be sehová (én 19 voltam akkor), ezért inkább elmentünk biliárdozni, bowlingozni meg ilyenek.
2009. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem csináljatok inkább házibulit. Ennyi idősen felesleges elindulni az éjszakába hogy aztán mehessetek haza,mert nem engednek be sehova.
2009. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen maradjatok otthon a seggeteken, és bulizzatok otthon, ne "jó helyekre" menjetek.
2009. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ahova beengednek?

hmm.. cool light.. nem ajánlom.. 14 éves lányoknak nem való.. sok a cigány ..

retroba nemtudom beengednek-e.. elvileg igen, de nem biztos.. nem tudok róla se jót se rosszat..

kaméleon.. talán.. de nemmindíg.. most szombaton próbáljátok meg Lollipop lesz.. csak öltözzetek ki rendesen..

2009. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

13:00 vagyok, utóbbi hozzászóláshoz annyit tennék hozzá, hogy a Kaméleonba nem fogják őket beengedni (báááááár,nagyon függ attól,hogy hogy néztek ki - úgy értem mennyire látszik rajtatok a korotok).

Az tipikusan nem a tinik szórakozóhelye (bár már legalább 1,5 éve nem voltam ott).

2009. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most érdeklődtem és szerintem mindenki jobb ha tudja hová megy...a coolba 18 évesnél idősebbet a minap be se engedtek..az igaz h sok a c... nem mentünk be csak érdeklődtünk. igazából ballagáskor akarnánk elmenni,de vszínű a suli buli mellett döntök ahol maradhatunk 11 ig. nem szeretek az éjszakában kóborolni...
2010. jan. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!