Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FONTOS! One direction fanfiction?

FONTOS! One direction fanfiction?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval már nézegették ezt a blogot, de senki az ég egy adta világon nem kommentelt nekem, és ez egy kissé feldühítttttt!

Örülnék, ha valaki kommentelne végre, ide is gyakorira, h min változtassak a megjelenésben, milyen az alapsztori, stb, és a Blogba is kommentek közé, köszönöm....

Krimiről van szó, nem az a nyáladzós fajta fanfiction



2013. okt. 7. 14:48
 1/2 anonim válasza:

Őszinte leszek ha nem baj. Sztem ez a fejléc brutál nagy, mellesleg hol a blog címe?

A háttérrel nincs bajom, csupán bántja az én szemeimet ez a csöppnyi betű.

A kommentek? nos azt nm erőltetheted rá senkire. Ha akarnak írnak, ha nem, nem. Én csak annyit mondok türelem rózsát terem.

Egyébként ahogy elnézem szinte csak beszédet látok. Egy kis háttérsztori, érzelmek kinyilvánítása lehet érdekesebbé tenné.

2013. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért nincsenek kommentek és olvasók, mert nem osztod vagy linkeled meg csoportokban vagy más blogon :)

ui: KELL feliratkozói modul!

2013. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!