Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sok sztárt lerajzoltam már és...

Sok sztárt lerajzoltam már és el is küldtem nekik, pl. Palvin Barbinak. A legújabb Harry Styles. Londonban házat vett és a lakcíme kellene, gondolom ez nem "hadi titok", hogy elküldjem levélben. Óriási ajándék lenne, ha valaki segítene. Valaki?

Figyelt kérdés
Kellene ez a lakcím! Nagyon sokat gondolkoztam, hogy hogyan tegyem fel a kérdést. Óriási bátorság kellett hozzá. Kiskorom óta nagyon szeretek rajzolni. Sokat jártam rajzórára és úgy érzésem egészen jól megy.

2013. okt. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem nyilvános a címe.
2013. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Szerintem ezek nem sokaig maradnak titokban... ido kerdese es nyilvanos lesz :) ://
2013. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mindegy...ha megtudnátok kérlek segítsetek! :)
2013. okt. 11. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
The Matrix Complex/91 Peterborough/Rd London,SW6/3BU UK...Sok szerencsét,én is már nagyon rég óta rajzolok,de még nem volt annyi merészségem,hogy azt el is küldjem,úgyhogy már azért is megérdemled a címet! :)
2013. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Basszus! Na ezt nem gondoltam! Örök hála neked! :* Honnan sikerült megszerezni?
2013. okt. 12. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiség! :x...Maga Hazza tweetelte ki egsyer,de rá egy kis időre ki is törölte...én meg pont azok a szerencsések között voltam,akinek éppen időben sikerűlt lejegyezniük a címet :D
2013. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretlek nagyon! :) köszi!
2013. okt. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!