Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik legyünk farsangon?

Mik legyünk farsangon?

Figyelt kérdés
Segítenétek nekem? Az van, hogy az osztályommal soha nem tudjuk eldönteni, hogy mik legyünk, és mindig túl későn kapunk észbe...ezért én már most szeretnék ezen gondolkodni. De semmi jó ötletem sincs. 8-osztályosok vagyunk, úgyhogy ez az utolsó farsangunk. Voltunk már Hawaii táncosok, volt hogy csak úgy táncoltunk, és volt hogy nagyon leégettük magunkat... :( ti mik voltatok, miket adtatok elő? előre is köszi.

2013. okt. 11. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Utolsó pillanat? Farsangig még sok idő van. Ha Halloweent tartotok az más, de ne keverd össze ez két különböző ünnep.


Legyetek charleston táncosok:


Lányok:


[link]


[link]


[link]


Fiúk:


[link]


[link]


[link]


Együtt:

[link]


Tánc:

http://www.youtube.com/watch?v=Dv8blp9rsbM


Ruhákhoz:

Ilyen zsákszabású ruha, kis lelógó leffentyűkkel, fejdísz pávatollból, bodorított, lenyalt haj, esetleg paróka, és van hogy cipő nélkül táncolnak. Hosszabb kesztyű.


Srácoknak egy öltöny (gondolom van) egy hosszú vastag sál egyszerűen a nyakra akasztva és egy kemény kalap (készíteni is lehet kartonból)

2013. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem keverem össze, mi nem tartunk haloween-t. Csak már most szeretnék ötleteket gyűjteni. :) Köszi, ment a zöld kéz...

JÖHETNEK MÉG ÖTLETEK! ha esetleg tudtok valami olyat, amit már előadtatok, és jó volt...

2013. okt. 12. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is vagy utolsó pillanatban. ne aggódj :)
2013. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!