Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt a www.sorozatokingy...

Mi történt a www.sorozatokingyen.5mp.hu-val?

Figyelt kérdés
Próbáltam ma megnyitni, de először nem hozta be, aztán azt írja, hogy a domain nem mutat tárhelyre. Nagyon jó letöltős oldal volt, még egy csomó mindent szerettem volna letölteni...Ugye nem szűnt meg??? :(
2009. nov. 10. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én is láttam :'(

úúú én is nagyon remélem h nem szűnt meg :|

amúgy egy 5mp-s oldalt sem lehet megnyitni, nézd csak meg: [link]

2009. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hali!

Reménykedjünk benne hogy csak egy rendszerfrissítésről van szó, mivel nem tünhet el az összes 5mp-s oldal. Főleg ez nem!!!

2009. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem én is, h valami frissítés csak... ilyen jó oldalt nem is tudok még egyet...
2009. nov. 10. 20:36
 4/12 anonim válasza:
A gond az 5mp.eu-nál van. Tehát több mint valószínü, hogy a sorozatokinygen.5mp.eu honlap tulajdonosa sem fér hozzá a saját honlapjához. Jó lenne valamilyen formában, kapcsolatban lépni vele, hogy ha esetleg végleg eltünne az 5mp.eu oldal, akkor új honlap címét kideríteni, ha létrehozza egyáltalán.
2009. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

5mp.eu probléma


Üdvözlöm!


Az elmúlt két napban az 5mp.eu domain alatt működő honlapok sajnos nem voltak elérhetőek.


A hiba okát sajnos még ebben a pillanatban sem tudom. A domain regisztrátorunk azt a választ adta, hogy az 5mp.eu domain nevet külföldön elperelte valaki tőlünk, ezért a nemzetközi nyilvántartó korlátozza az elérését.


Ennek kiderítése jelenleg is folyamatban van.


Hogy mi lesz az 5mp.eu név sorsa, ezt sajnos nem tudom megmondani. Átmeneti (vagy talán végleges) megoldásként az 5ms.eu domain nevet állítottam szolgálatba az 5mp.eu helyett.


Minden ugyanúgy működik, mint eddig, csak a P betű helyett S betűt kell megadni.


Ami eddig cegnev.5mp.eu volt, az mostantól a cegnev.5ms.eu címen érhető el.



5mp.eu -> 5ms.eu



A szerkesztőt az 5mp.eu cím helyett szintén az 5ms.eu címen tudja elérni.


A problémáért elnézését kérem. Azon igyekszem, hogy vissza tudjam állítani az eredeti domain nevet, de sajnos ez egy ilyen esetben nem egyszerű.


Üdvözlettel

Csatlós Csaba


[link]

2009. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi, köszi!!!!

Nem tudom, hogy az utolsó maga az üzemeltető, vagy valaki csak bemásolta vhonnan a szöveget, de ezer hála! A karácsonyi ajándékok egy részét is az oldal segítségével szeretném megoldani, bajban lettem volna, ha megszűnik...

2009. nov. 11. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:
:) én másoltam be, de elfelejtettem odairni h az első válaszoló vok :D
2009. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

első és az utolsó válaszoló vok :)


Újra működik az 5mp.eu domain név


Üdvözlöm!


Ma délelőtt sikerült felvenni a kapcsolatot Uri Gellerrel. Megkértem, hogy tegyen valamit az ügy érdekében. Villámgyorsan megoldotta a problémát. Azt mondta, hogy ”mukodj” és voálá, már mukodik is. :)


Nos, viccet félretéve:


Egy órája felhívott a nemzetközi eu regisztrátor egyik operátora és elmesélte mi történt.


A részleteket nem írom le, mert nem publikus, de egy félreértés miatt lett lekapcsolva az 5mp.eu domain név.


Sűrű elnézéskérések közepette elmondta, hogy felülvizsgálták a dolgot és amint rájöttek, hogy félreértés történt azonnal visszaállították.


Így már működik a honlapkészítő rendszer.


Tegnap és ma rengeteg levelet kaptam az 5mp.eu felhasználóktól. Kaptam hideget, meleget. Volt aki azzal indított, hogy szélhámos vagyok és tisztességtelen volt tőlem, hogy nem szóltam előre a leállásról.


Erre csak annyit tudok mondani, hogy mindenki a saját életén keresztül látja másokét.


A többség viszont arról írt, hogy elégedett a honlapkészítővel, megérti a problémát és bízik benne, hogy minél hamarabb sikerül visszaállítani a domain nevet.


Mindenkinek köszönöm a türelmet! Bízom benne, hogy a közeljövőben hasonló eset nem fog történni.


Üdvözlettel

Csatlós Csaba

[link]

2009. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ide költözött, az okok az oldalon olvashatók.

[link]

2009. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Tévedés mert az oldal azóta újra üzemel [link]


Egy hete töltöm le a sorozatokat.

2010. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!