Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok bejelentkezve...

Ha nem vagyok bejelentkezve telefonon a facebookra, csak a Messengert nézem, akkor miért írja ki a zöld karikát a nevem mellé másoknak?

Figyelt kérdés
Elvégre a facebookból ki vagyok lépve. Hogy kell megoldani hogy ne látsszon a zöld karika? Valamit a messengerben kell csinálnom?
2013. okt. 14. 17:53
 1/4 anonim válasza:
Ez azért van mert a messenger rá van töltve a telódra ezáltal úgy veszi hogy te be lennél jelentkezve a facebookba . Ezt úgy tudod megoldani ha kikapcsolod a telódon a wi-fit.
2013. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs a wifi bekapcsolva
2013. okt. 14. 18:23
 3/4 anonim válasza:

Ki kell jelentkezni a messengerből.Továbbá le kell állítani a futó alkalmazásokban.


Engem pedig az érdekelne,hogy ha valaki be van lépve messengerbe,akkor van a zöld pötty.Akkor ír is másnak,vagy csak elég,ha megnyitja?Mert valaki utolsó aktivitási időt mutat a neve alatt,ha megnyitom a konkrét üzenetet.

2013. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*valakinél
2013. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!